E-shopy  

Rady a tipy co kde koupit

Nový přírůstek do rodiny vždy znamená spoustu radosti a štěstí, ale nese to také velkou dávku zodpovědnosti a hlavně starostí. Dům se vám rázem může proměnit v hrad plný plenek, dětského oblečení a hrkajících hraček, ze kterých vás časem nejspíš začne bolet hlava. Než však toto šílené, leč radostné období nastane, je nutno se na něj pořádně...

Ačkoliv historie triček se váže především k mužům, dnes jsou součástí šatníků naprosto všech lidí bez rozdílu věku a pohlaví. K mužům se tričko váže především z dob svého zrození, kdy ho američtí námořníci vyměnili za neforemní košile. Trička se stala symbolem těžké práce, ovšem časem se změnila na módní hit.

Možná si budete říkat, že na pořízení elektrokola teď není vhodná chvíle. Na druhou stranu ale neexistuje lepší způsob posílení imunity než se vydat na zdravotní projížďku do přírody. Nasajete atmosféru venkovské krajiny nebo lesa, a ještě si odpočinete od každodenních starostí. Nemusíte se ale bát, že se vrátíte unavení a zpocení, protože vyjížďky...

Reklamní propisky patrně nikdy nevyjdou z kurzu. V nejrůznějších obměnách tvoří jeden z pilířů marketingu malých firem i obřích gigantů. Drobnost za pár korun, která perfektně plní účel, ovšem měla poměrně složitý příchod na svět. Věděli jste, že první propiska, která se začala hromadně vyrábět, vycházela na dnešní ceny na tři až čtyři tisíce?

Co to vlastně je technologie dual sim? Potom možná ani nevíte, že existuje možnost, že byste si také mohli výhodně sloučit dva tarify od rozdílných operátorů. Tato varianta je možná právě díky mobilním telefonům dual sim. Díky dual sim můžete jednoho tarifu využít pro úsporné telefonování, druhého k levnému brouzdání na internetu. Prozradíme vám...

Pokud váháte, zda proti hlodavcům zakročit radikálně a bez milosti, vězte, že důvodů, proč tak učinit, je mnohem víc než těch proti. Proti v podstatě stojí jen lidská, nebo chcete-li humánní stránka celé věci.

Rybářské potřeby z loňska by se měly s nacházející rybářskou sezonou doplnit a obměnit. Ale ne na všechny rybáře se usměje to štěstí, že si potřebné rybářské potřeby vyberou a pořídí v nejbližším kamenné prodejně. Výhody nakupování přes internet jsou daná tím, že si rybářští nadšenci veškeré rybářské potřeby v klidu vyberou a zaplatí doma.

Washi pásky k nám přišly z Japonska. Jde o dekorativní lepicí pásky, které zdobí natištěné vzory nebo obrázky. Vyrábějí se z rýžového papíru nebo jiných přírodních vláken. Díky tomu jsou tenké a lehce průsvitné. Přilepit je můžete téměř na jakýkoliv druh povrchu a stejně lehce je odlepíte, protože po sobě nezanechávají stopy lepidla.

Vánoční svátky si jen těžko dokážeme představit bez vánočního stromečku. Stojíte letos před otázkou, zda mít opět živý stromeček nebo si raději pořídit ten umělý? Umělé vánoční stromky mají nejednu výhodu a vybrat se dá ze široké nabídky.