Dětská rostoucí židle se v naší domácnosti využívá dodnes

20.08.2021

Dětská rostoucí židle byl dle mého názoru asi úplně nejlepší kup, který jsem v oblasti dětských potřeb a doplňků, kdy uskutečnila. Tuto židli jsem synovi pořídila v momentě, kdy mu byl a rok a půl a chtěla jsem, aby vyměnil svou jídelní židličku za něco pohodlnějšího a také většího. Rostoucí židle byla přesně dle mých požadavků a sice byla velmi stabilní, měla obrovskou nosnost, která je až do 100 kg a také byla naprosto uhrančivě krásná. A aby toho nebylo málo, nechala jsem na ní zhotovit dokonce jméno Tomáška, tedy syna, který svou rostoucí židli využívá dodnes, a to je mu již 10 let.

Dětská rostoucí židle se bezvadně hodí do našeho interiéru

Dětská rostoucí židle, kterou jsem synovi pořídila, naprosto dokonale zapadá do našeho interiéru. Barevné provedení jednotlivých židlí hodnotím velmi pozitivně. Židle jsou na první pohled velmi vkusné a je možné je kombinovat s dalšími produkty, jako například s učící Montessori věží a dalším příslušenstvím, které si každé dítě zamiluje. Židli jsme zpočátku měli v kuchyni a až před několika týdny jsem ji přesunula do dětského pokoje, kde na židli může Tomáš velmi dobře lenošit či si číst knížky. Když byl syn menší, pořídila jsem mu k této rostoucí židli také molitanový podsedák, aby mohl být součástí celé rodiny při jakémkoliv jídle. Díky tomu se naučil velmi rychle kvalitně stolovat, a dokonce i lépe jíst.

Kvalitní ergonomicky správné sezení je zárukou správného vývoje dítěte

Vždy jsem se snažila dbát na to, aby můj syn seděl vždy na správných židlích. To znamená, že jsem se zajímala vždy zejména o tom, zda daná židle má dostatečně kvalitní ergonomiku. Díky tomu, že tato dětská rostoucí židle mé přání ohledně ergonomie splňovala na výbornou, byla její koupě jasnou volbou. Mimo jiné židle také velmi dobře zajišťovala kvalitní a také pevnou oporu dětských nohou, tudíž Tomáš u stolu seděl vždy ve správné výšce a s dostatečnou oporou nožiček.