Vibrátor nebo robertek, podle čeho vybírat tu nejlepší sexuální pomůcku?

08.03.2020

Většinu vibrátorů si v dnešní době pořizují ženy pro okořenění masturbace a zlepšení zážitku ze sebeuspokojování. Není to však pravidlem, protože vibrátor se stal i skvělým dárkem pro partnery a partnerky. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, podle čeho vlastně zvolit vibrátor, pokud si chcete sama dopřát uspokojení? Budete překvapena, kolik možností máte na výběr!

Vibrátory a robertky
Vibrátory a robertky

Ráda cítíte dráždění hezky hluboko?

Milujete-li průnik penisu hluboko do vagíny bez ohledu na stimulaci klitorisu, pak je pro vás jako stvořený vibrátor bez výstupků. Tato jednoduchá erotická pomůcka toho sice moc neumí, ale za to ji můžete zasunout opravdu hluboko a užívat si vibrace uvnitř vašeho těla. Po zapnutí vás nic nebude vyrušovat a prožijete nezapomenutelný vaginální orgasmus. Pokud chcete zažít opravdu něco neobvyklého, sáhněte po pomůcce z kategorie XXL. S takovým vibrátorem se rovná jen velmi málo mužů - a žádný z nich to nevydrží tak dlouho.

Milujete dráždění poštěváčku?

Ta nejpočetnější skupina žen však není schopna dosáhnout vyvrcholení bez dráždění klitorisu. Ten nejlepší vibrátor zároveň musí dráždit pochvu, a jeho speciální výstupky si mezitím pohrají s vaším klitorisem. Druhou možností jsou masážní vibrátory pro ženy, které jsou speciálně určeny pro stimulaci Venušina pahorku. Tuto pomůcku po zapnutí stačí přiložit a užívat si rozkoše.

Potřebujete něco extra?

Pokud hledáte něco opravdu neobvyklého, zaměřte se na luxusní vibrátory s plně nastavitelnou masážní hlavicí nebo vyměnitelným systémem. Do této kategorie spadají i vibrační vajíčka na dálkové ovládání. Rozhodně se vyplatí vyzkoušet také rotační vibrátor s výstupkem pro klitoris a mírně pulsující hlavní částí. Tento vibrátor na bod G je snadno omyvatelný, takže se nemusíte obávat ani mokrého orgasmu.

V aktuálním sortimentu vibrátorů si zaručeně vybere každá z vás. Pokud byste chtěla potěšit i svého partnera, zakupte vibrátor pro muže, který je určen ke stimulaci prostaty.