Články o bydlení

Ač to někteří z vás možná neví, výběr té správné krbové vložky patří mezi nejdůležitější rozhodnutí rekonstrukci nebo stavbě krbu. Před výběrem je proto nutné si zodpovědět pár velice důležitých otázek. A nezapomínat na ty nejdůležitější faktory při koupi.

Běhouny a kusové koberce mají jednu obrovskou výhodu oproti běžným kobercům. Daleko lépe se s nimi manipuluje a můžete je dát kamkoliv. Hodí se do dětských pokojíčků, do ložnice, do obývacích pokojů i do předsíní. A podle čeho je vybírat?

Invazi slimáků zná asi každý zahrádkář, který si poctivě osazuje záhony. Nevynechají téměř žádný rok, aby přišli učinit dílo zkázy, a zastaví je opravdu jen máloco. Zaručené domácí tipy, jak si s nimi poradit zabírají velice sporadicky. Někdy to bez tvrdších opatření jednoduše nejde.

Koupelna je nezbytnou a velmi důležitou součástí obydlí. I z tohoto důvodu bývá výběru jejího zařízení věnována patřičná péče. V současné době lze uspokojit požadavky snad každého zákazníka, protože nabídka koupelnového nábytku je v obchodní síti opravdu bohatá. Dominantou koupelny jsou pak koupelnová zrcadla. Bylo tomu ostatně vždy. Módní styly se...