Články o cestování

Za odpočinkem se už dávno nejezdí jenom k moři a na své si člověk přijde i zde v Česku nebo u našich ne tak vzdálených sousedů. Správnou dovolenou si vyberete snadno, možností jsou dnes desítky. Mezi jedny z nejoblíbenějších destinací patří dlouhodobě i thermalpark Dunajská Streda, který rok od roku navštěvuje víc turistů. Budete také jedním z...

Překrásná příroda s ještě hezčími výhledy. To všechno a mnohem víc nabízí ferraty Dachstein. Nádherné horské masivy a stezky všech náročností. Ferraty nabízí vše, co láká neprofesionální lezce na stěny skal. I zajištěné cesty horskými masivy ovšem mají svá úskalí, proto důležité nepřeceňovat své síly a schopnosti.

Vybíráte si místo pro svou zimní dovolenou? Pokud vás lákají Krkonoše, navštivte jedno z nejkrásnějších zdejších míst - obec Benecko. Oblast je vhodná pro každého, a zvláště pak pro rodiny. Hotel pro rodiny s dětmi poskytne útulné ubytování a zdejší krajina vám vyrazí dech.

Lisabon je jedno z nejkrásnějších měst na světě. Tento status si vysloužilo právem, protože kromě spousty zajímavostí, malebných koutů a pamětihodností, má navíc osobité kouzlo a jedinečnou atmosféru. Díky středomořskému podnebí je tady příjemně po většinu roku, takže pro návštěvu prakticky neexistuje nevhodné období.