Články pro zdraví

 

Kromě pandemie jsou dalším nejvíce používaným slovem v současné době respirátory a antigenní testy. Ochrana obličeje je v době sílící epidemie jednou z možností, jak šíření nebezpečného viru zastavit. Kromě toho je od počátku března nařízeno vládou antigenní testování zaměstnanců ve firmách. Díky tomu je možné objevit ohniska šíření nákazy. Kde...

Schuslerovi soli, které nesou správný název Schuslerovy soli, ovšem lidé je vyhledávají pod prvním zmíněným výrazem, indikuji nejen sobě, nýbrž také svým dětem, které často trpí na různé neduhy, jako je nachlazení, střevní chřipka a podobně a musím uznat, že od chvíle, kdy je pravidelně berou i děti, jsou daleko méně nemocné a celkově je jejich...

V dnešní době je velice důležité se vyhýbat jakékoli možnosti nákazy. A to nejenom před Covidem, ale také ostatními viry a bakteriemi, které ohrožují naše zdraví. Profesionální dezinfekce povrchů je v tomto případě nezbytností. Proč je lepší si najmou úklidovou firmu pro plošnou dezinfekci, než se snažit dezinfikovat své prostory sami?

Pořádně nabitý pracovní týden dokáže nejednoho člověka slušně unavit. A když si k tomu přidáte péči o děti a zodpovědnost za plynulý chod domácnosti, skončíte v osm večer na gauči v hlubokém spánku a finské sauny se mu ukazují leda ve snu.

Při zrychleném shazování přebytečných kil většinou dochází k jo-jo efektu, kdy se v krátké době ztracené kilogramy opět vrátí. Který jídelníček je důvěryhodný? Jakého specialistu můžeme směle oslovit, abychom si trvale nepoškodili organismus? Prověřená receptura s jídelníčkem na šedesát dní spolu s tabletami Andropharmia Slim jsou skutečnou perlou...

Vybičovat smysly k dokonalé harmonii je doménou Bachovy květové terapie. Osmatřicet květů a stromů vytváří dokonalý koktejl esencí, které jsou známé svými léčivými účinky. Působí na stejném principu jako homeopatické přípravky, tedy bez chemie a umělých prvků.

Vibrátory pro ženy jsou nejoblíbenější erotickou pomůckou vůbec, a to i přesto, že je trh přesycený nejrůznějšími novinkami. Klasika je ale klasika. Existuje dokonce hned několik způsobů, jak si pomocí vibrátoru dopřát orgasmus, kdykoliv vás napadne.

Léčivé kameny jsou jedním z nejoblíbenějších alternativních "léků". Jejich síla dokáže působit na člověka při různých potížích a fungují i jako prevence. Za jeden z nejzajímavějších kamenů je považovaný šungit, jehož původ je poněkud záhadný, ovšem jeho využití je velice pestré. Některé teorie se přiklánějí dokonce k jeho mimozemskému původu.

I když děláme všechno, co je v našich silách, pravidelně uklízíme, dezinfikujeme a pereme - škůdci, pokud chtějí, cestu si k nám vždycky najdou. Oni jsou totiž mnohdy chytřejší, než se může zdát. Takový boj se pak může proměnit ve velkou válku a hru kdo s koho.

Cestování obecně s sebou přináší celou spoustu jedinečných zážitků, fotek, nové přátele či zaměstnání. Nikdo však netouží přivézt si domů nepříjemnou, v tom horším případě pak neléčitelnou nemoc. Exotické krajiny mohou být pro běžného turistu nebezpečné zejména kvůli virům a bakteriím, jež se u nás nevyskytují. Právě proto jsou kupříkladu ve...