Články pro zdraví

 

Pořádně nabitý pracovní týden dokáže nejednoho člověka slušně unavit. A když si k tomu přidáte péči o děti a zodpovědnost za plynulý chod domácnosti, skončíte v osm večer na gauči v hlubokém spánku a finské sauny se mu ukazují leda ve snu.

Při zrychleném shazování přebytečných kil většinou dochází k jo-jo efektu, kdy se v krátké době ztracené kilogramy opět vrátí. Který jídelníček je důvěryhodný? Jakého specialistu můžeme směle oslovit, abychom si trvale nepoškodili organismus? Prověřená receptura s jídelníčkem na šedesát dní spolu s tabletami Andropharmia Slim jsou skutečnou perlou...

Vybičovat smysly k dokonalé harmonii je doménou Bachovy květové terapie. Osmatřicet květů a stromů vytváří dokonalý koktejl esencí, které jsou známé svými léčivými účinky. Působí na stejném principu jako homeopatické přípravky, tedy bez chemie a umělých prvků.

Vibrátory pro ženy jsou nejoblíbenější erotickou pomůckou vůbec, a to i přesto, že je trh přesycený nejrůznějšími novinkami. Klasika je ale klasika. Existuje dokonce hned několik způsobů, jak si pomocí vibrátoru dopřát orgasmus, kdykoliv vás napadne.

Léčivé kameny jsou jedním z nejoblíbenějších alternativních "léků". Jejich síla dokáže působit na člověka při různých potížích a fungují i jako prevence. Za jeden z nejzajímavějších kamenů je považovaný šungit, jehož původ je poněkud záhadný, ovšem jeho využití je velice pestré. Některé teorie se přiklánějí dokonce k jeho mimozemskému původu.

I když děláme všechno, co je v našich silách, pravidelně uklízíme, dezinfikujeme a pereme - škůdci, pokud chtějí, cestu si k nám vždycky najdou. Oni jsou totiž mnohdy chytřejší, než se může zdát. Takový boj se pak může proměnit ve velkou válku a hru kdo s koho.

Cestování obecně s sebou přináší celou spoustu jedinečných zážitků, fotek, nové přátele či zaměstnání. Nikdo však netouží přivézt si domů nepříjemnou, v tom horším případě pak neléčitelnou nemoc. Exotické krajiny mohou být pro běžného turistu nebezpečné zejména kvůli virům a bakteriím, jež se u nás nevyskytují. Právě proto jsou kupříkladu ve...

Rozmanité strachy už v životě potkaly každého. Může se jednat například o strach o příbuzenstvo, náleží sem také strach o vlastní zdraví, strach z nemoci, nevysvětlitelné deprese, protivné krize středního věku. Mnohokrát se lidé upínají k lékům, docházejí k psychologům, stávají se závislými, mizí od reality, stávají se vzteklejší, nejsou příjemní,...