Ubytování Třeboň bylo naprosto dokonalé

09.03.2022

Ubytování Třeboň bylo rozhodně dokonalé. Pokoje byly vybavené dle potřeby, všude bylo čisto a obsluha byla více než přívětivá. V klidném prostředí krásného lázeňského města Třeboň jsem se tak cítila s manželem naprosto kouzelně. Pension Třeboň byl pro nás velmi strategickým místem pro všechny naše výlety, které jsme po okolí společně pořádaly. Jsem opravdu nesmírně ráda, že jsem s manželem mohla bydlet po dobu 10 dnů právě v tomto krásném pensionu. Pension Chocholoušek je za mě zcela jedinečný.

Ubytování Třeboň jsem si s manželem užila

Ubytování Třeboň bylo fantastické. Zpočátku se ovšem zdálo, že najít vhodné ubytování v Třeboni bude tak trochu oříšek. Nakonec se ovšem všechno povedlo a naše dovolená mohla začít. Od samotného pensionu bylo centrum Třeboně vzdálené zhruba 15 minut cesty, což bylo dokonalé. V bezprostřední blízkosti se zase nacházel obchod s potravinami, který byl v podstatě za rohem a pár minut chůze nás stála i návštěva lázní a místního wellnessu, který byl famózní. Lepší masáž jsem snad nikdy předtím nezažila. Penzion Třeboňsko jistě navštívíme znovu příští rok a už nyní se ohromně těším.

Ubytování Třeboň nám zajistil pension Chocholoušek

Ubytování Třeboň nám zajistil dokonalý pension Chocholoušek, který jsem si zcela zamilovala ihned po našem příjezdu. Zaujala mě především prostorná střešní terasa, kde se dalo krásně posedět, a dokonce i něco ugrilovat. Parkování u hotelu bylo samozřejmě zcela zdarma a úschovna jízdních kol byla samozřejmostí. S manželem jsme každý den podnikali akční i méně akční výlety po Třeboni, která je naprosto dokonalá. Nádherné rybníky, lesy i chráněné krajinné oblasti Třeboňska rozhodně stojí za to vidět na vlastní oči. Pěší túry se v Třeboni provozují velmi lehce, jelikož je krajina rovinatá. Přemýšlíme dokonce nad tím, že příští rok vezmeme s sebou svá kola a pokocháme se krásou Třeboně ze sedel horských kol.