Restaurace Jilemnice naplnila má očekávání

12.12.2022

Restaurace Jilemnice naprosto naplnila i má nejsmělejší očekávání. Když jsem od svého muže dostala k narozeninám poukázku na večeři v této restauraci, nečekala jsem žádný přílišný luxus ani žádnou mizérii. Podle fotografií se restaurace prezentovala velmi úspěšně a měla jsem poměrně i náladu na to, abych jí s manželem navštívila. Od restaurací ovšem vždycky očekávám naprosté maximum a jelikož jsem v této restauraci nikdy předtím nebyla, netroufala jsem si domýšlet, co mě bude za zdmi této malebné restaurace čekat a byla jsem spíše skeptická. Poté, co jsem ovšem s manželem vešla do restaurace, ihned jsem věděla, že to byla skvělá volba a že si večer užiji.

Jilemnice restaurace je za mě TOP

Jilemnice restaurace je za mě osobně naprosto TOP. Speciality z domácí kuchyně střídají opravdu poměrně zvučné pokrmy z mezinárodní kuchyně a přemíra zcela oslnivých aperitivů a také dezertů. Když jsem otevřela menu v restauraci, tak jsem nestačila divit, jakým ohromný výběr jídel v restauraci mají. Byla jsem opravdu velmi mile překvapená a mé překvapení a údiv střídala také neuvěřitelná euforie ve chvílích, kdy jsem měla díky konceptu otevřené kuchyně možnost nahlédnout pod ruce zkušeným kuchařům, kteří s jídlem doslova čarovali.

Restaurace v Jilemnici má za mě 5 hvězdiček

Restaurace v Jilemnici má za mě rezolutně pět hvězdiček. Tato restaurace mě překvapila po všech směrech. Jídlo se zde totiž připravuje primárně z lokálních surovin od místních dodavatelů, což se v dnešní době poměrně často už nevidí. Ani ve velkých a úspěšných restauracích ne vždy sahají po lokálních surovinách, a to nejen z důvodu šetření. V této kuchyni to ovšem bylo naprosto jinak. Pstruzi z místních horských sádek a hovězí z nedaleké farmy. To byla i pro mého muže naprostá euforie. Rozhodně je již v tuto chvíli jasné, že toto nebyla naše poslední návštěva tohoto velkolepého místa.