„Zahradní stavby splnily náš dlouholetý sen.“

24.07.2020

Také přemýšlíte nad tím, že by si váš pozemek zasloužil příjemnou změnu? Pojďte se podívat na tři příběhy lidí, kterým zahradní stavby splnily sny, které si dlouho přáli.

Zahradní stavby
Zahradní stavby

"Letní kuchyně bylo mé dlouholeté přání."

Milujeme letní grilování, a pobyt doma je v letním období skutečným trestem. Vždyť u nás je tak krásně, že si rádi vychutnáváme volné chvíle v přírodě a na zahradě," uvádí pan Jiří. "Oba s ženou rádi vaříme - já jsem navíc specialista na grilování. Celé léto si dáváme záležet a jíme skutečné dobroty. Dlouho jsem si přál, aby na naší zahradě stála letní kuchyně. Zahradní stavby nám letos pomohly moje dlouholeté přání během chvíle vyplnit. Je to paráda!"

Venkovní posezení nám na zahradě chybělo.

"Když jsme si chtěli dát oběd nebo večeři na zahradě, pokaždé jsme museli všechno přinést z domu. Židle, stůl a veškeré nádobí. Po čase nás to začalo obtěžovat a rozhodli jsme se, že si necháme postavit venkovní posezení," říká pan Jaroslav. "V dřevěném altánku máme vše potřebné - zázemí při silném slunci i dešti a také skříň s nádobím. Nyní je pobyt venku skutečnou odměnou. Rádi tam trávíme volný čas, když přijdeme z práce."

Venkovní koupelna

"Vždycky jsem si přál mít venku koupelnu, stejně jako jsem to vídával v zahraničních seriálech. Přijet z projížďky na kole a dát si sprchu, než skočím do bazénu. A v zimě ji moci využít při používání zahradní sauny," uvádí pan Robert. "Konečně jsem přestal přemýšlet a nechal jsem si poradit. Nyní je na naší zahradě ta nejparádnější venkovní koupelna, kterou využíváme v létě i v zimě. Moje přání se splnilo a konečně mám plný komfort, co jsem si vždycky přál."

A co vy? Jaké je vaše zahradní přání pro vaši soukromou zahradu? Nebo si budete přát, aby vám zahradní stavby splnily váš sen u vašeho hotelu nebo restaurace?