Zahradní gril, udírna nebo krb?

09.05.2019

Zahradní krby, udírny nebo zahradní grily rádi řadíme mezi doplňky, které si najdou své nezastupitelné místo na zahrádce či dvorku většiny rodinných domů. Také rádi trávíte čas se svými blízkými nad dobrým jídlem u rozpáleného grilu? Pak máte právě nyní skvělou příležitost si ho pořídit. Přece jen, zahradní grily a zahradní krby je potřeba kupovat na začátku sezóny.

Grilované maso
Grilované maso

Zahradní krby

Prodeji a výrobě zahradních krbů se věnuje společnost Zahradní krby, která se v ČR pohybuje již 15. rokem. Její zahradní krby jsou k dostání hned v několika různých provedeních. Pokaždé se jedná o víceúčelový krb, který doplňuje také domácí udírna. Zahradní krby podléhají těm nejvyšším standardům kvality a sestavují se z vápenopískových cihel, které vypadají skutečně báječně. Vybrat si je pak možné ze šesti druhů krbů. Všechny modely pak mají jedinečný design a samozřejmou záležitostí je také dlouhá životnost.

Krb, gril či třeba udírna?

Někdy je složité se rozhodnout, co si přesně vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Zahradní grily mají v současné době výhodu nejenom v malých rozměrech, ale také v možnosti snadnějšího přemístění. Nemáte-li tedy altán či třeba pergolu, kde byste chtěli mít nastálo umístěný váš krb, je výhodnější zvolit gril. Ten je pak tedy možné využít tam, kde jej budete potřebovat.

Firma Zahradní krby Věříš se pak specializuje také jak na samostatné udírny, tak i udírny, které jsou přímo součástí krbů. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, protože jej lze využít k okamžité přípravě masa, ryb či třeba zeleniny, ale můžete si připravit i vlastní uzené maso.

Hodit se vám může také vzorková prodejna v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Kdybyste si nevěděli rady s výběrem, tady vám ochotně pomohou.