Výroba kartonových krabic aneb od koho si objednat obaly z kartonu?

08.02.2021
Výroba kartonových krabic
Výroba kartonových krabic

Kartonové obaly mají celou řadu využití nejenom v obyčejné domácností, ale hlavně ve zpracovatelském průmyslu a službách. Prakticky všechno nové zboží je expedováno k zákazníkovi právě v krabicích z kartonu, což klade na jejich výrobce enormní požadavky. Výroba kartonových krabic sice není technologicky nijak náročná, ale i tak byste se s poptávkou po obalech z kartonu měli obrátit na renomovaného dodavatele.

Kde probíhá výroba kartonových krabic?

Výroba kartonových krabic je realizována v malé rodinné firmě. Díky moderním technologickým postupům a strojům je firma schopná z vlnité lepenky vyrábět nejenom klasické kartonové krabice, ale také tvarové výsevky, proložky nebo malé dortové krabice. Malým bonusem je možnost potisku krabic. Ten je prováděn prostřednictvím flexotisku, jehož hlavní výhodou jsou nízké náklady a rychlost potisku. Během několika vteřin je tak na krabici přeneseno vaše logo či slogan.

K čemu mohou sloužit klopové krabice?

Klopové krabice patří k nejvíce poptávaným druhům kartonových obalů, protože mají v praxi obrovské využití. Nejenom, že je používají spediční firmy k expedici svých zásilek, ale tyto krabice najdou své uplatnění také ve zdravotnictví, potravinářství či sektoru služeb. Pokud by vám obyčejná klopová krabice nevyhovovala, stačí se obrátit na zástupce rodinné firmy a sjednat si výrobu krabic na zakázku.

Potřebujete poradit s vhodným obalem?

Podnikání je velice krutý svět, kde se platí za každou chybu. Obal je první částí výrobku, kterou zákazník uvidí, takže byste si na něm měli dát záležet. Pokud si nevíte rady, není nic jednoduššího než se obrátit na rodinnou firmu zabývající se výrobou kartonových krabic, kde vám pomohou s optimalizací obalů i samotné logistiky. Najednou nebudete potřebovat tisíce plastových krabic a obrovský sklad. Bohatě si vystačíte s obyčejnými kartonovými obaly a několika regály, protože expediční proces bude vyladěn k dokonalosti.

I když vypadají kartonové obaly zanedbatelně, na jejich kvalitě byste určitě neměli šetřit. Máte-li o krabice z kartonu zájem, neváhejte se obrátit na rodinnou firmu, kde vám vyrobí obaly podle vašich představ.