Vkusný nábytek pro každého

13.04.2020

Firma Nábytek L se zaměřuje na prodej kvalitního designového nábytku už od poloviny 90. let. Za ta léta praxe se ze společnosti vyvinula prestižní značka spojená s kvalitou, cenovou dostupností a originalitou. V rozsáhlém sortimentu společnosti jsou k dostání sedací soupravy, pohovky, křesla, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, jídelní soupravy a konferenční stolky. Specialitou je nábytek na míru, který vyhovuje nárokům klientů.

Nábytek
Nábytek

Nábytek na míru pojímá veškeré kousky do bytu, na které si jenom vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? S postelemi můžete nábytek do ložnice zkombinovat tak, aby byl váš spánek vydatný a dostatečně jste si odpočali. Židle a stoly jsou povětšinou vyráběné z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Prodáváme sedací soupravy na míru od nábytkářské firmy PF Nábytek. Zájemce o kvalitně zpracované české sedací soupravy na míru si ze sortimentu vybere takové, jež je možné libovolně přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Výběr skutečně kvalitního nábytku vám navíc zaručí to, že vydrží dlouhou dobu ve výborném stavu.

Výběr kvalitních postelí a válend je pouze na zákazníkovi, jenž může vybírat ze spousty rozličných designů a materiálů. Přední čeští nábytkáři se soustředí na výrobu nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze variabilně potáhnout kůží, či látkou. Ložnicový nábytek od firmy BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Spol. Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, spol. Maws se pyšní celočalouněnými postelemi a Gazel k výrobě postelí používá smrkové dřevo.