Virtuální prohlídky jsou inovativní marketingový nástroj

28.03.2020

S masivním nástupem sociálních sítí přichází i nové marketingové a propagační nástroje. Jedním z nich jsou bezpochyby 3D virtuální prohlídky, ve kterých našli zalíbení zejména marketéři hotelů, restaurací, barů, ale čím dál častěji po nich sahají i školy, či jiná edukační či kulturní zařízení a které nabízíme zákazníkům v Praze a okolí.

Virtuální prohlídky
Virtuální prohlídky

Zapněte si počítač a vstupte, prosím!

Nespornou výhodou, kterou virtuální prohlídky přináší je, že na to, abyste viděli, co vidět chcete a potřebujete, nemusíte prakticky vystrčit nohu z domu potažmo kanceláře. Stačí si zapnout počítač, případně otevřít aplikaci a díky vysoce kvalitnímu technickému zpracování můžete absolvovat prohlídku veškerých prostor, které vás zajímají. Jednat se může o komerční prostor, ale také o hrady, zámky či divadla, a tuto možnost najdete čím dál častěji i na stránkách škol a předškolních zařízení nebo dětských koutků a heren.

Komerční úspěch zaručen

Jedním z úkolů virtuálních prohlídek je nejen poskytnout obrazovou informaci, ale také prodávat. Využití v komerční sféře hodností zejména hoteliéři a restauratéři jako velice pozitivní, s citelným dopadem na obrat. Nárůst zákazníků, kteří se pro daný podnik rozhodli právě díky tomu, že nejdříve "nakoukli" je znatelný. Na druhou stranu ovšem kvalitně zpracovaná virtuální prohlídka musí naznat všech zásad a vysokých technických požadavků, aby byla prodejná a pro potenciální zákazníky zajímavá. Domácky slepené video rozhodně nezaboduje.

Hodně muziky za málo peněz

Pořízení takového díla přenechejte raději profesionálům, kteří mají bohaté zkušenosti. Měli by zvládat interaktivní virtuální prohlídky v takové kvalitě a formátu, aby byly lehce implementovatelné pro vaše webové stránky či sociální sítě. Cena přitom nemusí být nijak závratná, pohybuje se zhruba od 5 tisíc korun v případě jednoduché prezentace. Pokud potřebujete nasnímat velký, několika patrový objekt, případně rozlehlé prostranství, počítejte, že cena bude úměrně vyšší.

Od rozsahu se odvíjí také délka zpracování virtuální prohlídky.