Vinylové plovoucí podlahy jsou vhodné do každé domácnosti

05.03.2020

Pomýšlíte na koupi nové podlahy do kuchyně, do obývacího pokoje nebo třeba do dětského pokojíčku? Třeba právě vinylové plovoucí podlahy se dnes těší velké oblibě. Vinyl je všestrannou krytinou, kterou je možné umístit do každé místnosti. Mezi největší přednosti této krytiny patří velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, snadná údržba a především příznivá cena.

Vinylová plovoucí podlaha
Vinylová plovoucí podlaha

Proč pořídit vinylovou podlahu?

U vinylových plovoucích podlah se můžeme setkat i s názvem PVC, která však zahrnuje linolea respektive marmolea. Tuto podlahovou krytinu seženete v tloušťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Lze si zakoupit celou roli, čtverce nebo třeba lamely, záleží pouze na vaší preferenci, kterou při nákupu vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava - tyto krytiny dnes pořídíte po celé České republice. Doporučujeme vám ale pořídit si podlahu přes internetové stránky vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde je nabídka skutečně široká.

A co takhle dřevěné podlahy?

Dřevěné podlahy jsou klasikou, se kterou se setkáte nejen ve starších domácnostech. V současné době jsou stále populární, i přestože jim konkurují koberce nebo PVC krytiny. Pokládka plovoucích parket rozhodně není tak náročná, jak se může zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Vynikají svými dobrými tepelnými vlastnostmi, mají jedinečnou životnost a samozřejmostí je rovněž bohatý výběr povrchových úprav. Kupte si tak i vy do své domácnosti dřevěné podlahy. Brno, respektive Tišnov u Brna, je město se sídlem spol. Podlahy Stylefloor, kde jsou k dispozici všechna provedení.

Zkuste e-shop

Podlahy můžete pohodlně vybírat také z domova. Pohodlně si tak můžete promyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete využít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, marmolea, dřeva, určitě se svým výběrem nepochybíte. Podlahové krytiny obecně se pak vyrábějí v mnoha moderních provedeních.