Vibrátory pro ženy a orgasmus trošku jinak

13.03.2020

Vibrátory pro ženy jsou nejoblíbenější erotickou pomůckou vůbec, a to i přesto, že je trh přesycený nejrůznějšími novinkami. Klasika je ale klasika. Existuje dokonce hned několik způsobů, jak si pomocí vibrátoru dopřát orgasmus, kdykoliv vás napadne.

Vibrátor pro ženy
Vibrátor pro ženy

Zapomeňte chvíli na klitoris

Vibrátory pro ženy vám k orgasmu sice dopomohou, ale ovládat ho musíte sama. Je tak dobré vědět, co s ním máte dělat. Velké spoustě žen dělá dobře, když se nesnaží hned dráždit přímo klitoris, ale pohybují se jen kolem něj. Drážděte okolí klitorisu svým vibrátorem, dokud nedosáhnete pořádného vzrušení. A právě v téhle chvíli je čas zaútočit vibrátorem přímo na klitoris. Orgasmus se dostaví zaručeně.

Jděte na to pomalu i s partnerem

Užíváte si ráda žhavé chvilky se svým vibrátorem za přítomnosti svého partnera? Výborně. Vyzkoušejte pomalé dráždění, které vás donutí být ještě více nažhavená. Dejte vibrátor do ruky svému muži a položte se k němu zády na bok. Nechte ho, aby vám se zapnutým vibrujícím vibrátorem začal přejíždět pomalu po krku. Na krku jsou velmi citlivé erotogenní zóny a možná to tak nezní, ale tohle vás vážně vyrajcuje. Po chvíli budete chtít, aby se vibrátorem přiblížil níž, a níž.

Padesát odstínů šedi u vás doma

Vzpomínáte na vlnu šílenství, které vyvolal tento román a následně i film? Možná, že vás nelákají sadomasochistické praktiky, a to ani nemusí. Trošku vzrušení a přitvrzení by to ale zcela určitě chtělo. Nemusíte si hned pořizovat bičík ale pouta a páska přes oči nejsou vůbec od věci. Pokud se necháte svým partnerem svázat a dráždit po celém těle vibrátorem dospějete do slastného stádia a lépe na akci už snad být připravená ani být nemůžete. Pokud budete mít i zavázané oči svůj prožitek ještě více umocníte.

Užívejte si jako nikdy předtím. Vždyť si to zcela určitě zasloužíte.