Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha stejně tak půjčujeme stavební techniku

27.08.2020

Pro stoprocentní zemní a výkopové práce Benešov, Praha, stejně jako na odbahnění rybníků, se volají protřelí pracovníci s přiměřenou technickou výbavou. Podnik Libora Pospíšila má centrálu u Benešova a působí u v jeho okolí, to ale není podmínka. Zásluhou vlastního vybavení jsou prováděné zemní a výkopové práce Benešov, Praha minimalizovány o zbytečné náklady. Na webových stránkách společnosti si můžete prohlédnout používané stroje, kam spadají minibagr, pásový bagr, pásový minibagr či traktorbagr. Stavební stroje, stejně jako hutnící techniku, plošiny a nutné nářadí pronajímá půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Zemní a výkopové práce Benešov
Zemní a výkopové práce Benešov

Vyjmenované bagry, minibagry, traktorbagry, stejně jako plošiny, smykové kolové nakladače, stabilní pracovní teleskopická plošina - rameno, ale například i zametací vozidlo se půjčují za smluvní částku, kompletní ceník je k prohlédnutí na webových stránkách firmy. Účelná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, je soustředěna na pronájem techniky kolem Benešova, kolem Prahy a v celém Středočeském kraji. Pro zákazníky je přirozeností vyškolená obsluha pronajímaných strojů. Ověřená půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je zde pro soukromé osoby i pro firmy.

Pro jednotlivé zájemce i firmy je připravena nákladní autodoprava Benešov, Praha. Na webu jsou uvedeny ceny za pronájmy nákladních aut Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy. Autopůjčovna Libor Pospíšil má svoje auta, proto jsou služby, servis a ceny velice obstojné. Vedle vozidel Tatra, Renault, aut Iveco, Man se zapůjčuje také Ginaf 380 s hydraulickou rukou, anebo podvalník pro dopravování těžkých strojů do 30 tun.

Podnik je orientován také na pronajímání hutnící techniky, k tomu ještě umí přistavit a pronajmout velkokapacitní kontejnery, obstará potřebné demoliční a bourací práce, rozřeže asfalt či beton.