Ubytování pro školy v přírodě? Máme pro vás tip

14.10.2020

Nový školní rok se sice sotva rozběhl, ale učitelé už mají jistě plnou hlavu starostí, jak to bude s tak oblíbenými školami v přírodě. Vzhledem k současné situaci je totiž výuka v přírodě na čerstvém vzduchu o mnoho bezpečnější a také příjemnější než být celý den zavřený mezi čtyřmi stěnami. Nenechte děti trpět a vydejte se s nimi na báječnou školu v přírodě do krkonošské oblasti Benecko.

Rodinný hotel TOP Benecko
Rodinný hotel TOP Benecko

Rodinný hotel nabízí perfektní zázemí

Největší problém pravděpodobně nastane s nalezením vhodného ubytování. Rodinný hotel TOP Benecko se na školy v přírodě specializuje, čemuž je přizpůsobeno nejenom veškeré vnitřní vybavení, ale také personál. Můžete využít rodinné pokoje, děti můžete ubytovat ve dvou nebo třílůžkových pokojích, z nichž každý má vlastní sprchu a toaletu. Na podlaze jsou teplé koberce, aby děti nemusely chodit celé dny v bačkůrkách, a navíc se mohou kochat nádhernými výhledy na vrcholky Krkonoš.

V Krkonoších těžko najdete lepší hotel pro rodiny s dětmi

Hotel pro rodiny s dětmi prošel v nedávné době velkou rekonstrukcí, takže se dnes může pyšnit moderním vybavením. Děti školního i předškolního věku zde naleznou potřebné pohodlí, a navíc nebudou vědět, kam se dříve podívat. Přes léto si mohou hrát na dětském hřišti s pískovištěm nebo skluzavkou. Zajímavostí je dětská lanovka či srub, jenž osloví zejména chlapeckou část zájezdu.

Opravdu je ubytování pro školy v přírodě vhodné?

Nejenom, že se na Benecku nachází skvělý hotel, ale navíc příroda kolem skýtá i spousta míst, kam můžete s dětmi vyrazit. Ubytování pro školy v přírodě by totiž mělo být nedaleko lesa a cyklostezky. V zimních měsících oceníte přítomnost lyžárny, kde si bez větších problémů uschováte veškeré lyžařské vybavení a také učebnu, v níž můžete hrát společenské hry.

Už nemusíte hledat dostupné ubytování pro školy v přírodě. Hotel na Benecku bez jakýchkoliv kompromisů splní požadavky jak pedagogické, tak i ty dětské.