Ubytování Příbram bylo dechberoucí

02.10.2021

Ubytování Příbram bylo velmi romantické a nezapomenutelné. Manžel pro nás dva totiž objednal pokoj, který nesl název zámecký V.I.P. a disponoval vířivou vanou, která byla dokonalá. V hotelu jsme strávili celkem pět dní a musím uznat, že to bylo po dlouhé době velmi krásně strávených pět dní v tomto malebném hotelu, a ještě malebnějším městě Příbrami, kterou s manželem milujeme nejen díky její hornické historii, ale také díky jejím skvostným památkám a také Svaté Hoře, která je dokonalým poutním místem. Musím se přiznat, že se mi opouštěl velmi stěží tento milenecký azyl. Příbram samozřejmě také.

Ubytování, Příbram, bezvadné jídlo a krásné počasí

Ubytování, Příbram a její nespočet krásných míst a bezvadné jídlo a pití v kombinaci s krásným počasím pro mě znamenalo skutečně perfektní dovolenou. Velkou roli samozřejmě hrálo také skvostné ubytování. Penzion Příbram je jedním slovem dokonalý, tudíž jsem se zde cítila v našem zámeckém pokoji přímo jako zámecká paní. Málokde jsem se cítila tak skvěle, jako právě zde v Příbrami. Je až neuvěřitelné, že jsem na tomto místě byla úplně poprvé v životě.

Výletů bylo nespočet

Výletů, které jsme zde s manželem podnikli bylo opravdu nespočet. Penzion Příbram, který leží v samotném srdci tohoto malebného města je doslova a do písmene skvělou startovní destinací pro veškeré výlety po okolí Příbrami. Mě osobně velmi mile překvapil památník Vojna, který leží uprostřed lesů a to zhruba 5 km jihovýchodně od samotného centra Příbrami. Manžel si zase smlsnul na hornickém muzeu v Příbrami, které jakožto vášnivý mineralog hltal plnými doušky. A aby toho nebylo málo, na závěr naší dovolené jsme navštívili aquapark v Příbrami, kde jsme si s mužem užili skutečně velmi příjemné odpoledne. Za mě se tedy výlet do Příbrami skutečně povedl a rozhodně jsem zde nebyla naposledy.