Tvorba webů na zakázku je složitý proces

19.06.2020

I když se koronavirová pandemie negativně podepsala na životě občanů i firem, některým otevřela cestu k novému podnikání. Zatímco kamenné prodejny musely v době nouzového stavu a omezeného pohybu lidí zavřít, e-shopům se naopak velmi dařilo. Tvorba webů zaznamenala zvýšený zájem i proto, že někteří lidé se rozhodli zkusit své štěstí na internetu. A k tomu pochopitelně potřebují mít vlastní webové stránky.

Tvorba webů
Tvorba webů

Jaké jsou možnosti v nabídce webů?

Než se pustíte do podnikání na internetu, je třeba promyslet řadu věcí. Ovšem začít musíte od webových stránek. Zde se nabízejí otázky na to, jestli si je necháte vyrobit na zakázku, nebo použijete některý už z připravených modulů, které jsou na trhu k dispozici. Co hovoří pro web na míru? Hlavně to, že grafici vám navrhnou webové stránky přesně podle vašich představ a potřeb. Web bude zcela originální, stylový a podle aktuálních trendů, takže návštěvníky zaujme na první pohled. A to je velmi důležité.

Responzivní design

Zakázková tvorba webů se může zaměřit nejen na vytváření e-shopů, ale také on-line magazínů a blogovacích stránek s vlastním redakčním systémem, díky němuž je správa webu snadná. Samozřejmostí je responzivní vzhled, aby byly webové stránky pohodlně k dispozici také na tabletech, smartphonech a přizpůsobené jejich prostředí, které je trochu odlišné od běžných počítačů nebo notebooků.

Jak dlouho trvá tvorba webu?

Než se hotový web dostane k zákazníkovi, uběhne minimálně jeden měsíc v případě, že se jedná o jednodušší stránky. Pokud se bude tvořit složitější web, mohou na něm odborníci pracovat i tři měsíce. Vždy budou vycházet z toho, co je pro zákazníka nejlepší, a ve finální grafickém návrhu zohlední jeho požadavky. Výsledkem bude propracovaný design.

Chcete-li mít originální webové stránky a být o krok před svou konkurencí, nechte si je vyrobit na míru.