Thermalpark Dunajská Streda jako tip na letní dovolenou

22.06.2020

Za odpočinkem se už dávno nejezdí jenom k moři a na své si člověk přijde i zde v Česku nebo u našich ne tak vzdálených sousedů. Správnou dovolenou si vyberete snadno, možností jsou dnes desítky. Mezi jedny z nejoblíbenějších destinací patří dlouhodobě i thermalpark Dunajská Streda, který rok od roku navštěvuje víc turistů. Budete také jedním z nich?

Thermalpark Dunajská Streda
Thermalpark Dunajská Streda

Nejen pro jednoho, ale i pro celou rodinu

Do lázní se dříve jezdilo hlavně za klidem a relaxací a rozhodně nepatřily mezi rodinné dovolené. Časy se ale mění, a i thermalpark Dunajská Streda se stal vyhledávaným místem pro rodinný odpočinek, a to hlavně díky řadě atrakcí a možností aktivního vyžití nejen pro dospělé, ale i pro samotné děti. Na své si přijdou v dětských bazénech, na barevných tobogánech nebo v plaveckém bazénu, zatímco si rodiče odpočinou ve vířivce či bazénu s léčivou minerální vodou. Každý si jednoduše najde to své.

Ceny s širokým rozpětím

Před samotnou koupí pobytu v thermalparku, je dobré prostudovat výhodné balíčky, které nabízí. Soustředí se většinou na jedno období, například Velikonoce nebo velké letní prázdniny. Nejen, že bývají za výhodnou cenu, ale mají řadu benefitů, které vám pobyt ještě zpříjemní. Navíc se vždy hodí, pokud se snažíte nějakou tu korunu ušetřit. Na výběr konkrétně v termálech v Dunajské Stredě máte balíčky Standard, Komfort a Exlusive. Posledně jmenovaný zahrnuje vstup do saunového světa a klimatizaci na pokoji.

Vytáhněte děti za kulturou

Abyste se nezačali náhodou nudit, věnujte jeden den projížďce po okolí. Thermalpark Dunajská Streda se může pyšnit skvělou polohu, protože se nachází zhruba jen padesát kilometrů od Bratislavy, hlavního města Slovenska, jehož historické srdce je vyhlášené. Nedaleko lze také najít vodní dílo Gabčíkovo, světově známý závodní okruh Slovakia Ring nebo například Šamorín.

Pokud se rozhodnete prozkoumávat krásy Slovenska, na recepci vám velice rádi doporučí správné tipy.