Tenerife Teide aneb vycestujte za novými zážitky

14.04.2021

Pokud vás láká turistika, Tenerife Teide je skvělou destinací, kam vyrazit. Tento španělský ostrov má totiž rozhodně co nabídnout i těm nejnáročnějším cestovatelům. Nabízí se totiž mnoho zajímavých lokalit, které byste během svého pobytu měli navštívit.

Tenerife Teide
Tenerife Teide

Cestování s CK

Pokud se rozhodnete vyrazit na Tenerife Teide, skvělou možnost nabízí cestovní kancelář. Můžete se totiž spolehnout na to, že celá dovolená bude zajímavá a proběhne v pořádku. Velkou výhodou je, že vás na cestách bude provázet zkušený průvodce, který Tenerife zná. Díky tomu můžete objevovat i skryté perly tohoto ostrova. Navíc budete mít celou dobu někoho, na koho se obrátit v případě jakéhokoliv problému.

Bohatý program

Na Tenerife je rozhodně na co se těšit. Dominantou je nejvyšší vrchol Španělska Pico del Teide. Pokud chcete opravdu originální zážitek, vyrazte na noční výstup. Odměnou vám bude okouzlující východ slunce a výhled na oceán. Kromě toho se však nabízí i další zajímavá místa. Například vulkán Chinyero, přístav Los Gigantes či přírodní rezervace. Ovšem obdivovat můžete také krásu pobřeží Tenerife a čekají vás i další túry. Nezapomeňte proto i na vhodné vybavení. Potřebovat totiž budete kvalitní batoh, a navíc také oblečení odolné proti větru, ve vyšších polohách je totiž často větrno.

Stravování

Při ubytování v apartmánu vás čeká příprava jídla, zejména snídaní a večeří. Ceny jídla se pohybují na velmi podobné hladině jako v Česku. Nemusíte se bát, že byste strádali. Existují totiž možnosti objednávat si na túry jídlo, Tenerife navíc nabízí také řadu skvělých restaurací a barů. Proto se můžete těšit i na místní speciality v takzvaných guachinche.

Tenerife Teide je velmi atraktivní destinace, kterou stojí za to navštívit, pokud chcete poznat nová místa. Příroda je zde totiž krásná, těšit se můžete i na příjemné počasí, připravte se však i na túry v chladných horských terénech.