Svoje děti můžete umístit do soukromé školky Praha

22.03.2020

Vaše dítě už je školkou povinné a vás už po mateřské dovolené očekávají v práci, není nic jednoduššího než ho dát do školy. Když se vám klasická školka opravdu nelíbí, anebo vaše ratolesti nechtějí přijmout (třeba kvůli trvalému bydlišti, jelikož státní MŠ dávají přednost dětem z okolí a kapacita školky je tak rychle naplněná), je ideální volbou školka soukromá.

Soukromá mateřská školka Praha
Soukromá mateřská školka Praha

Veškerou výchovu a hlídání dětí zajišťuje školka v Praze Pro Family

Mezi spolehlivé soukromé mateřské školky Praha patří školky Pro Family, s. r. o., jež mají školky po celé Praze. A tak byly soukromé školky Praha Pro Family ohodnoceny certifikátem školních inspektorů roku 2014. A to není pouhopouhé měřítko, který vás může přesvědčit k tomu, dát své děcko do soukromé školky Praha. V šikovně rozmístěných MŠ po Praze si můžete zvolit tu, kterou máte nablízku.

Co obsahuje cena soukromé školky?

Když si vyberete soukromé školky Praha, budete nuceni platit školné, které bude vycházet při 6 hod./den přibližně na 6100 Kč za měsíc. Dítěti se započítají jen absolvované hodiny ve školce, proto když vám potomek nečekaně ochoří, za tuto dobu nic platit nemusíte. Tato částka je konečná a pojímá jídlo a všechny kroužky, kterých zde může vaše ratolest využívat.

Soukromá mateřská školka v Praze zabezpečuje hlídání dětí, ale je zaměřena i na další aktivity, kam se řadí kupříkladu divadlo, tenis, angličtinu, lekce plavání, výuka tance nebo keramiky. Vaše dítko se zde může učit nejen k samostatnosti, ale ještě můžou rozvinout konkrétní talent.

Pro Family mají označení ojedinělé soukromé školky Praha. Pro Family se řadí mezi nejlepší soukromé školky Praha a všechny děti se tu cítí báječně. Uvedená školka v Praze otevírá v sedm ráno, zavírá v sedm večer, a tak ji rádi využívají i velmi zaměstnaní rodiče.