Stříbrné prsteny a náušnice

10.12.2019

Sympatie ke krystalům Swarovski s léty neupadají díky kvalitnímu opracování s důrazem na efekt. Šperkařská firma, nabízí šperky Swarovski, ale i náušnice stříbrné, prsteny stříbrné a přívěsky pro všechny věkové kategorie. U nás si vyberete nádherné prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, různé přívěsky ze stříbra či zlata ozdobené syntetickými kameny. Neodolatelný český vltavín, populární granát, neodolatelný přírodní ametyst, elegantní topaz, překrásný olivín, efektní říční perla černá, lososová, bílá, růžová i stříbrná doplňuje klenoty z našeho šperkařského obchodu.

Náušnice
Náušnice

Krásné šperky Swarovski s oblíbenými efekty

Kvalitní šperky z našeho obchodu zdobí krystaly Swarovski. Módní šperky Swarovski jsou zpracovávaný s důrazem na efekt. Naše klenotnictví tak nabízí parádní náušnice stříbrné, kvalitní prsteny stříbrné a přívěsky různého provedení. Mezi oblíbené krystaly patří hlavně čistý krystal, tanzanit, dále light azore, další krystaly light rose, emerald, ametyst, topaz, olivín, siam, safír, chrizolit, i vitrail light, případně AB krystal či fuchsia.

Překrásné náušnice stříbrné s bezpečnostním uzavíráním mnoha typologií prodáváme právě my

Pestrá nabídka všelijakých klenotů, obsahující i oblíbené náušnice stříbrné a jakostní náušnice zlaté, je zhodnocena vsazenými krystaly Swarovski, zirkony a dalšími kameny. U všech šperků se myslí na precizní upevnění kamenů nebo krystalů, aby se kameny mimovolně neuvolnily. Vnější povrch každé prodávané náušnice stříbrné je pokryt čistým rhodiem, jež zvyšuje celkovou odolnost náušnice a zároveň klenot chrání před oxidací.

V našem klenotnictví si vyberete spanilé prsteny stříbrné pro každého

Sortiment našeho obchodu zahrnuje prsteny stříbrné zdobené zirkony a jinými syntetickými kameny. Podobně jako u náušnice stříbrné se také prsteny stříbrné upravují s využitím čistého rhodia, k výrobě se využívá se stříbro s ryzostí 925/1000. Protože muži i ženy mají stříbrné prsteny zařazeny mezi nejoblíbenějšími šperky, v naší pestré nabídce jsou kvalitní, překrásné prsteny stříbrné rozmanitých velikostí. A tak do objednávky doporučujeme dopsat i rozměr požadovaného prstenu.