Střešní nosiče usnadní balení na dovolenou

25.02.2020

Chystáte se se svou početnou rodinou na dovolenou a lámete si hlavu nad tím, kam se vejde vše potřebné? Tyto obavy vám snadnou vyřeší stření boxy, které jsou praktickou součástí vybavení nejen v zimě, ale i v létě. Pojmou až překvapivě mnoho.

Střešní nosiče
Střešní nosiče

Střešní nosiče pro méně náročné

Pokud vyhodnotíte, že váš kufr je přeci jen dostatečně velkorysý a pohodlně do něj uložíte všechna zavazadla, pak stojí za zvážení, zda by svému účelu lépe neposloužily střešní nosiče. Ten je vhodnou alternativou zejména v případě, že zbývá vymyslet, co s lyžemi. Předně je potřeba na auto pořídit příčníky. Většina prodejců a půjčoven nabízí přímo na svých stránkách výběr správného typu podle značky auta, tak, aby byl nosič plně kompatibilní a v neposlední řadě i estetický. Na auto se pak osadí tyče, patky a montážní kit.

Nosiče kol a elektrokol pro nadšené turisty

Jestli patříte k akčním vyznavačům cykloturistiky a každý víkend s příznivým počasím trávíte na kole, pak jistě oceníte nosiče kol a elektrokol. Stejně jako v předchozím případě potřebujete předně vybrat ten správný typ nosiče podle značky vozu. Tady ovšem můžete zvolit kromě střešní verze také nosič zachycený na tažné zařízení. Pro elektrokola jsou určeny speciální nosiče, lze ale využít i klasické nosiče na tažné zařízení s dostatečnou maximální nosností jednotlivého kola.

Střešní boxy Hapro

Pokud hledáte pohodlné celoroční řešení pro všechny možné příležitosti, pak se mrkněte na střešní boxy Hapro. Vyznačují se nejen elegantním vzhledem, ale taky prvotřídní holandskou kvalitou, kterou výrobce garantuje poskytnutím pětileté záruky. V severských zemích se střešní boxy Hapro těší mimořádné oblibě, a to díky modernímu designu, univerzálnímu uchycení a vysoké variabilitě co do barev i velikostí.

S osazením střešních boxů či nosičů vám rádi pomohou v každé prodejně nebo půjčovně.