Stavební stroje: Nepostradatelní pomocníci při každé stavbě

18.01.2023

Stavební stroje jsou využívány pro různé stavby, bez nich by bylo téměř nemožné pracovat rychle a efektivně. Proto na vás čeká široká nabídka různých strojů a zařízení, díky kterým lze usnadnit a zefektivnit práci na dané stavbě.

Rozmanitá nabídka

Stavební stroje jsou opravdu rozmanité. Ať už jde o jejich velikost, typ, či účel. Díky tomu je lze využít při různých situacích. Mezi často využívané stroje patří například smykové nakladače LOCUST, rypadla HYDREMA, vibrační technika NTC, či univerzální dokončovací stroje UDS. Nabízí se přitom různá řešení - potřebné stroje si můžete zakoupit, či využít pronájmu. Služby půjčovny se hodí zejména pro stavby, které potrvají jen krátkou dobu.

Nákup, nebo pronájem?

Půjčovna speciálních strojů má pestrou nabídku, můžete tak vybírat dle svých potřeb. Stroje a mechanizaci si přitom můžete zapůjčit na libovolně dlouhou dobu, ať už jde o jeden den, či třeba měsíc. Možné je i dlouhodobé zapůjčení. Proto byste měli dobře zvážit, jak dlouho chcete stroj používat. Druhou možností je pak totiž nákup. I zde se přitom nabízí dvě varianty - nákup nového stroje, či nákup bazarových modelů.

Bazarový prodej

Bazar stavebních strojů nabízí stroje v komisním prodeji. K dispozici jsou prověřené použité stroje a mechanizace. Vybraný stroj si můžete sami vyzkoušet. Lze tak získat výhodnější nabídku než při nákupu nových strojů. V nabídce nechybí ani zánovní a použité náhradní díly, pneumatiky, lopaty a mnoho dalšího. Navíc můžete služby bazaru využít pro prodej svých použitých strojů, které již nepotřebujete. Peníze přitom dostanete ihned a máte to bez starostí.

Pokud sháníte spolehlivé stroje na stavbu, nabízí se různé možnosti. Díky tomu můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a najít tak ideální řešení.