Sport do vašeho města!

16.03.2020

Říká se, sportem ku zdraví. Přísloví, které platí již dávno a které je dnes ještě pravdivější. A platí navíc v každém věku. Důležité je pak začít už v dětském věku, ale ani v dospělosti není pozdě se sportem začít. Klíčové je mít kde sport provozovat.

Sportovní hala
Sportovní hala

Pořiďte si sportovní halu i vy

Mezi základní prvky občanské vybavenosti dnes bezesporu patří sportoviště v podobě sportovních hal, hřišť nebo tenisových kurtů. Současní obyvatelé konkrétních měst a obcí chtějí většinou po svých zastupitelích, aby v jejich městě proběhla výstavba sportovišť. Jen málokde je totiž víceúčelových hřišť dost. K přistěhování potom dokáže potenciální obyvatele nalákat také právě multifunkční hřiště. Takto vybavená místa tak zpravidla prosperují a je na nich živo. Pěkné sportoviště tomu pak umí pomoct.

Nafukovací nebo pevnou halu? Pokud je rozhodnuto, že se u vás sportoviště skutečně vystaví, jsou tu k dispozici nafukovací a pevné haly. Nafukovací a pevné haly je možné skládat a případně přesunovat jinam, nicméně nafukovací haly jsou v tomto směru lépe uzpůsobeny. Volí je zejména provozovatelé sportovišť, kteří chtějí nafukovací halu na léto zbourat a dopřát svým sportovcům hru v otevřeném prostoru. Pevné haly jsou naopak levnější, a to hlavně na poli provozních nákladů, nebo alespoň vytápění.

Výběr povrchu sportoviště

Také je potřeba zvážit jaký budete vyžadovat bezúdržbový sportovních povrch. Vybírat můžete z materiálů jako je například pravá umělá antuka, vpichované koberce, polypropylenové povrchy se zárukou až 15 let a životností až úžasných 30 let či další sportovní povrchy dle potřeb a přání sportovců i objednatele. Možností je v dnešní době spousta a stačí jen ochota investovat peníze do opravdu užitečné věci.