Spodní prádlo přes internet?

09.03.2019

Co se nákupů přes internet týká, řadí se lidé v ČR do aktivnější části nakupujících. Ještě aby ne, když lze na internetu za výhodných podmínek koupit skoro všechno. Žádnou výjimku pak netvoří ani spodní prádlo. Pojďme si tedy nyní ukázat, co vlastně představuje nákup spodního prádla na internetu.

Dárek
Dárek

Kvalita spodního prádla

Především se beze sporu vyplatí nakupovat u prověřených prodejců. Určitě není dobré řídit se při výběru samotného spodního prádla pouze jeho cenou. Ledacos vypoví i www stránky samotného obchodu. Využít můžete také zkušeností dalších nakupujících.

Špatná velikost spodního prádla?

Zákazníci se při nákupu nejen spodního prádla obávají, že netrefí správnou velikost, neboť si není možné prádlo před nákupem vyzkoušet. Takovéto obavy nejsou sice nemístné, ale prodejci na toto myslí a navíc je na straně zákazníků i nový občanský zákoník. V souladu s jeho ustanoveními umožňují poctiví prodejci nakupujícím odstoupit od kupní smlouvy uzavřené přes internet v případě, že jim spodní prádlo nebo třeba plavky či pyžamo není, nebo z jiného důvodu i bez důvodu, a to během čtrnácti dnů od převzetí zboží. I přestože se na toho pravidlo dívají obchodníci s nelibostí, obchodníci s oblečením jej respektují. Toto pravidlo může sloužit i jako argument, který klienta k nákupu přesvědčí.

Vybírejte v kvalitních e-shopech

Jedním z obchodníků, který je v tomto směru ke klientům velice vstřícný, je na internetu obchod bielizen.cz. Mimo jednoduchou výměnu zakoupeného zboží vás bezesporu přesvědčí i široký výběr spodního prádla. Obchod pak nezapomíná ani na pyžama či plavky. Dlouholeté zkušenosti a spousta spokojených zákazníků jsou pak důkazem, že jste tedy v dobrých rukou.