Snubní prsteny: Vybírejte z jedinečných šperků na svatbu

28.03.2022

Ačkoliv snubní prsteny nejsou pro svatbu nutností, pro mnoho z nás jsou hluboce zakořeněnou tradicí a jen stěží si bez nich lze představit manželství. Nabídka šperků je široká, nabízí se i mnoho dalších možností než klasické zlaté a stříbrné prstýnky. Najděte ty, které vás okouzlí.

Klasické snubní prsteny

Zlaté a stříbrné snubní prsteny jsou nejčastější volbou párů. Tyto materiály jsou kvalitní, skvěle vypadají a jsou klasikou, která osloví. Ovšem zlato a stříbro se skvěle hodí ke kombinování s dalšími materiály. Vznikají tak originální kousky, které si jednoduše zamilujete. Zlaté a stříbrné prsteny jsou kombinovány s ocelím či titanem - odolné materiály k výrobě prstýnků, které jsou doplněný zlatými či stříbrnými detaily. Výsledkem jsou okouzlující šperky.

Levné snubní prsteny

Když jde o snubní prsteny, rozhodně to nemusí být velká investice. I mezi levnějšími kousky se dají najít poklady s krásným designem a využitím různých materiálů. Mezi oblíbené levné snubní prsteny patří ty z chirurgické oceli. Jedná se o velmi odolný materiál, který se svým vzhledem navíc podobá bílému zlatu. Pokud však hledáte něco méně tradičního, rozhodně vás zaujmou wolframové snubní prsteny. Pořizovací cena je příznivá, přičemž šperky z wolframu jsou často zdobeny dalšími prvky pro dokonalý design.

Gravírování

Aby byly vaše snubní prsteny opravdu jedinečné, využijte možnosti gravírování. To je možné na prsteny z chirurgické oceli, stříbra, titánu a karbonu s titánem. Vyberte jedno či několik slov, které pro vás mají význam a chcete je mít zvěčněné na vnitřní straně prstenu. Gravírování je velmi oblíbené, jelikož šperkům dodá osobitý nádech, což se zejména pro svatbu skvěle hodí.

Snubní prsteny nabízí rozmanité designy. Nehledě na to, zda se rozhodnete pro levnější prsten, či plánujete velkou investici, jistě najdete to pravé pro sebe a svého partnera.