Směnárna bez poplatků Praha

01.03.2019

Centrum historického města Prahy je ze zřejmých důvodů prošpikováno podvodníky nebo nekalými živly, kteří se snaží vydělat na méně znalých cizincích, a chtějí je všemožně ošidit. Mnohdy se tomu děje na pozici výměny valut za české koruny a naopak. Nalézt v jádru Prahy směnárnu, která by za výhodné kurzy a bez astronomických poplatků vyhověla jak prodávajícím, tak kupujícím, je takřka nadlidský úkol. 

Není tomu tak na našich pobočkách. Jedna směnárna Praha 1 se nachází v ulici Politických vězňů, druhá v Široké. Obě směnárny disponují proškoleným personálem, který je schopen poskytnout poradenství, důležité informace, ale především směnit valuty, koruny či netradiční měny. Samozřejmostí je perfektní znalost některého z mezinárodních jazyků pro bezproblémovou komunikaci s cizinci.

Směnárna
Směnárna

Směnárna bez poplatků Praha se pyšní i dalšími benefity

Velkou výhodou poboček je, že fungují jako směnárna bez poplatků Praha. Oproti jiným směnárnám a bankovním domům, jež si účtují nehorázné poplatky ke každé uskutečněné transakci, prodává i nakupuje koruny i veškeré měny zcela osvobozené od manipulačních poplatků. Mezi příjemné benefity, které musí ocenit jak tuzemští, tak zahraniční návštěvníci pobočky, patří i fakt, že je zde možno vyměnit i mince. Tato skutečnost není tak obvyklá na jiných pobočkách. Ve zmíněných směnárnách je rovněž možné bez obtíží směnit i vyšší částky peněz, přesahující hodnotu tisíce eur. Což se v případě neplacení poplatků neobyčejně vyplatí.

Nejlepší kurz eura v Praze je podmíněn průběžným aktualizováním kurzovního lístku

Díky skvělým schopnostem zaměstnanců směnárny, kteří jsou schopni i několikrát denně pro klienty aktualizovat změny na bankovním trhu a upřesňují skoky na kurzovním lístku, lze ve směnárně nakoupit valuty velmi výhodně. Proto se směnárny v ulicích Široká a Politických vězňů pyšní skutečností, že mají nejlepší kurz eura v Praze.