Skleněné nádoby jsou pro naše vonné esence k nezaplacení

08.01.2022

Skleněné nádoby jsou pro naše vonné esence takřka nepostradatelné. S maminkou již několik let vyrábíme vonné esence, které následně prodáváme na místních trzích a jarmarcích. Práce nás velmi baví a naplňuje. Maminka se stará převážně o nákup skleněných lahví a dalších nezbytností a já se primárně zaměřuji na vonné esence a také svíčky, které letos obohatily náš sortiment. Maminka má ještě v plánu se pustit do výroby vlastních mýdel. Máme rozhodně hlavu plnou plánů. Chtělo by to ještě ovšem trochu více času na jejich realizaci. Díky tomu, že mám rodinu a chodím do zaměstnání mi na tuto činnost příliš času nezbývá i když mě realizace esencí a svíček velmi baví.

Skleněné nádoby jsou nenahraditelné

Skleněné nádoby, které maminka objednává z e-shopu jsou rozhodně nenahraditelné. Mají kapající uzávěr a díky tomu je možné s esencemi dále velmi lehce pracovat. Ty lahvičky, které mají naopak kosmetický rozprašovač se hodí pro esence, které si chtějí jejich noví majitelé rozprašovat po svém bytě dle libosti a nechtějí se smířit pouze s tím, že mohou esence kapat do vody či na vonné tyčinky. V každém případě bychom se bez těchto milých pomocníků rozhodně neobešli. Stejné lahvičky se používají také pro léčebné účely tedy pro medikamenty a různé kapky.

Výroba se nám díky příznivé ceně lahviček vyplatí

Díky tomu, že jsou skleněné nádoby velmi cenově přijatelné, se nám výroba vonných esencí stále vyplatí. Skleničky objednáváme ve velkém, a to stejně tak, jako skleněné nádoby pro svíčky, které jsme nově nakoupily. Chceme se totiž věnovat i výrobě svíček, které jsou pro nás velkým snem. Letos jsme s jejich výrobou teprve v začátcích a doufáme, že jejich sortiment v příštím letech obohatíme natolik, že se k nám zákazníci budou pro svíčky neustále vracet. Jedním z mých velkých přání je, abychom si otevřeli vlastní krámek s těmito výrobky a věnovali se s maminkou již pouze tomu, co nás baví a naplňuje.