Sháníte potřeby na cyklosport?

01.03.2019

Cyklistika je v České republice velice populárním sportem, zejména ve velkých městech jezdí na kole drtivá většina obyvatel. Obecně patří tento sport k velmi prospěšným fyzickým aktivitám. Ať už se řadíte k rekreačním nebo profesionálním cyklistům, rozhodně byste měli disponovat kvalitním vybavením.

Kolo
Kolo

Kvalitní vybavení je základ - vše na kolo

Vše na kolo seženete pouze v kvalitním obchodě s cyklistickým vybavením. Například bez pořádné plastové láhve se rozhodně neobejdete. Při sportu je totiž doplňování tekutin naprosto zásadní. K tomu se nejlépe hodí klasická sportovní láhev z polyuretanu s kapacitou 0,62 litru. Díky výsuvnému FLOW vršku jde tekutina velice snadno dávkovat. Oceníte také malou hmotnost pouhých 73 gramů, takže při delších jízdách nepotáhnete zbytečnou zátěž.

Proč si pořídit kvalitní cyklo oblečení?

Kvalitní cyklo oblečení by nemělo chybět ve skříni každého rekreačního i profesionálního cyklisty. Většina dresů je vhodná pro obě pohlaví, a to díky elastickému tvaru a zipu přes celý trikot. Díky široké paletě barev můžete svůj dres perfektně sladit například se svým kolem. Jako profesionální cyklisté oceníte i 3 praktické zadní kapsy, do kterých se tak akorát vejdou energetické gely, tyčinky nebo například pláštěnka.

Při jízdě byste měli být vidět díky oblečení FORCE

Oblečení FORCE se pochopitelně dělí do více kategorií, takže si mimo cyklo dresů můžete pořídit i multifunkční šátky nebo reflexní vestu. Tu byste měli nosit zejména v podzimních měsících, kdy velmi často dochází ke zhoršené viditelnosti. Vestu samozřejmě pořiďte i svým ratolestem. Jednoduše se nasazuje přes hlavu na ramena, takže bude váš syn nebo dcera vidět i za té nejhorší mlhy. Pro případ deštivých dnů byste se měli vybavit i dětskou pláštěnkou.

Nabídka cyklo potřeb s oblečením je skutečně široká, takže si v ní vybere jistě každý z vás. Na podzim a v zimě mějte na paměti zejména bezpečnost a dostatek reflexních prvků na vašem oblečení.