Schuslerovi soli podávám i svým dětem

15.01.2021

Schuslerovi soli, které nesou správný název Schuslerovy soli, ovšem lidé je vyhledávají pod prvním zmíněným výrazem, indikuji nejen sobě, nýbrž také svým dětem, které často trpí na různé neduhy, jako je nachlazení, střevní chřipka a podobně a musím uznat, že od chvíle, kdy je pravidelně berou i děti, jsou daleko méně nemocné a celkově je jejich imunita o poznání silnější než kdy předtím.

Schuslerovy soli
Schuslerovy soli

Schuslerovi soli mi doporučila má maminka

Schuslerovi soli mi jako první doporučila právě má maminka, která se dlouhá léta léčila s problémy s játry. Aby se tak začala udržovat v kondici, začala nejen pravidelně chodit na dlouhé vycházky a změnila svůj jídelníček, nýbrž také začala užívat právě Schuslerovi soli na které četla pouze samé pozitivní ohlasy. Po krátkodobém užívání začala pociťovat první změny na svém těle. Přestala být unavená, přestalo jí být špatně téměř po každém jídle, které pozřela, a dokonce také začala mnohem lépe spát. Když mi tak o těchto zázračných minerálních solích řekla, musela jsem je vyzkoušet, co možná nejdříve.

Zázračné Schuslerovi soli začal užívat také můj manžel

Tolik zázračné Schuslerovi soli začal před nedávnem užívat také můj manžel, který k jejich užívání byl zpočátku velmi skeptický. Poté, co se ovšem dočetl, že minerální látky, které v těle chybí lze jen velmi stěží doplnit, změnil názor. V homeopatické podobě je totiž tělo schopné tyto minerální látky vstřebávat mnohem snadněji. Dokonce je začal také užívat společně s Bachovými květovými esencemi, které mají navíc velmi pozitivní účinek na fyzické i psychické zdraví, díky čemuž se muž začal cítit ještě o chlup lépe, jelikož vykonává skutečně velmi psychicky náročné povolání. Jsem tedy velmi ráda, že manžel nalezl útěchu v těchto doplňcích stravy, které nemají syntetický původ.