Rozlučka se svobodou pro ženicha aneb jak připravit nezapomenutelnou párty?

15.09.2021

Rozlučka se svobodou pro ženicha je nedílnou součástí předsvatebních příprav. Pro budoucího manžela je rozlučková párty jednou z mála příležitostí, kdy může trochu upustit stres a konečně si užít poslední svobodnou oslavu.

Ta by měla být v režii hlavně jeho svědka a nejlepších kamarádů. Chystáte-li se tedy organizovat rozlučku pro ženicha, mělo by se jednat o velkolepou párty, na kterou bude ženich hodně dlouho vzpomínat. I proto se nebojte popustit uzdu fantazii.

Soukromá sexy striptérka

Pokud by na vás spadla povinnost organizovat velkolepou rozlučku, asi by vás napadlo, že na ní nesmějí chybět spoře oděné sexy slečny. Rozlučka se svobodou pro ženicha je totiž poslední příležitostí, kdy si může nastávající manžel beztrestně užít pohled na atraktivní ženské křivky.

Dnes už ovšem kvůli striptýzu nemusíte chodit do žádného baru, protože si jednoduše můžete objednat striptérku k vám domů. Navíc je možné domluvit se se slečnou na konkrétním převleku. Takže pokud váš kamarád miluje ženy v uniformě, může se ze striptérky stát sexy policistka, letuška nebo zdravotní sestra.

Párty v jedoucím Hummeru

Soukromý striptýz je sice fajn, ale proč si při poslední nezávazné párty neužít něco neobvyklého? Ideálním řešením je párty jízda v Hummeru, která v sobě spojuje velkolepou oslavu plnou dobrého alkoholu a sexy dámského striptýzu.

Během jízdy budou potěšeny všechny ženichovy smysly, protože na nevšední erotickou show uvnitř luxusní limuzíny jen tak nezapomene. Do vozu Hummer se vejde až 16 lidí, takže zde bude dostatek prostoru i pro ostatní kamarády.

Chcete s organizací rozlučky poradit?

Jestliže si přesto nejste v organizaci rozlučky se svobodou jistí, neváhejte se obrátit na populární klub v centru Prahy. Stačí sdělit vaše požadavky nebo přání a zkušení organizátoři připraví báječnou oslavu plnou sexy striptérek, ze kterých vám bude přecházet zrak. Komu by se přeci nelíbil pohled na vlnící se mladou slečnu, jež může uspokojit většinu vašich erotických snů. Fantazii se opravdu meze nekladou a v organizaci rozlučky se svobodou pro ženicha to platí dvojnásob.

Na rozlučce se svobodou byste rozhodně neměli šetřit. Taková akce potká muže jednou za život a vy jako svědek či kamarád musíte zajistit, aby se ženich naposledy odvázal.