Restaurace TOP Benecko je ideálním místem pro ochutnání krkonošských specialit

05.10.2020

Krkonoše a zejména oblast Benecka je v posledních letech hodně oblíbená. Mezi Vrchlabím a Jilemnicí se nachází nádherná příroda s několika významnými pamětihodnostmi, které se rozhodně vyplatí navštívit. Za všechny se sluší jmenovat například zříceninu hradu Valdštejn v Horních Štěpanicích. Po obdivování nádherných míst určitě dostanete hlad, takže se vydejte do restaurace Benecko.

Restaurace TOP Benecko
Restaurace TOP Benecko

Proč zvolit TOP restaurace Benecko?

V okolí Benecka se nachází relativně dost restaurací, ovšem jen málo z nich se může pyšnit čerstvými surovinami, vyváženým jídelním lístkem, a hlavně příjemnou atmosférou. Restaurace TOP Benecko má moderně a vkusně zařízený interiér, v němž se budete cítit pohodlně. Také si vychutnáte místní speciality připravené z čerstvých surovin nebo celosvětově známé pokrmy.

Jaká je kapacita restaurace?

Stále řešíte otázku, kam do restaurace na Benecku? Zajděte do moderní horské restaurace, která zvládne bez větších prodlev a problémů připravit tabuli od 4 do 80 osob uvnitř. V případě příznivého počasí je možné navýšit kapacitu o dalších 120 míst. Není přeci nic lepšího, než si vychutnávat lahodný Caesar salát s kuřecími stripsy s nádherným výhledem na vrcholky Krkonoš.

Vaří se z čerstvých surovin?

V současné gastronomii panuje trend vaření pouze z čerstvých surovin. Pryč jsou doby, kdy se hojně používala umělá dochucovadla nebo mražené potraviny. Každodenně čerstvé potraviny jsou jednou z předností této restaurace. Rezervace restaurace Benecko jsou neustále plné, což jenom dokazuje, že si tento podnik získal v blízkém okolí velkou oblibu. S kvalitními přísadami dokážou talentovaní kuchaři doslova kouzlit.

Restaurace na svatební hostinu Benecko vás rozhodně nezklame. Ať už zde budete pořádat veselku nebo přijdete na rodinný oběd, vždy se můžete těšit na chutné krkonošské speciality a světově proslulé pokrmy.