Pronájem lešení Kladno: Stavby lešení v celém Středočeském kraji

25.02.2022

Pronájem lešení Kladno můžete využít pro různé příležitosti - ať už plánujete rekonstrukci, malířské, obkladačské či zateplovací práce. V nabídce najdete spolehlivé lešení, které vyhoví náročným požadavkům. Získáte tak to nejlepší pro svou bezpečnost při práci.

Kvalitní lešení

Půjčovna lešení Kladno nabízí k pronájmu spolehlivé lešení BOSTA 70. Jedná se o pracovní a ochranné lešení široké 70 centimetrů se zatížením plošiny 2 kN/m2. Skládá se z robustních stavebních dílů - žárově zinkované oceli či případně hliníku a dřeva chráněného proti hnilobě. To navíc podléhá trvalé kontrole při výrobě. Lešení BOSTA 70 je tak ideální volbou, jde o bezpečné řešení nad obvyklý rámec. Využijte pronájem lešení Kladno.

Montáž a demontáž

Kromě samotného pronájmu můžete využít také další služby jako je montáž a demontáž. Nemusíte se tak o nic starat - o stavbu se za vás postarají profesionálové. Díky tomu, že veškeré systémové díly lešení BOSTA 70 jsou funkční a jasné, při jeho stavbě nehrozí chyby. Přesné spoje pak zaručí, že lešení nebude postaveno křivě. Celá montáž tak může proběhnout rychle a především správně. Není přitom třeba mnoha zkušených pracovníků, postačí pouze jeden. Ceník pronájmu lešení nabízí přehledné informace o tom, kolik vás celý pronájem bude stát.

Přizpůsobení

Vybírat můžete z různých podlážek s rozmanitou délkou, vertikálních rámů o různých výškách. Je tedy umožněno přesně se přizpůsobit různým tvarům terénu a fasád. Nezáleží tedy na typu domu či objektu. Lešení je vhodné pro práci na rodinných domech i komerčních objektech, navíc se hodí pro venkovní i vnitřní práce. Využijete ho tedy například pro fasády, zateplování, malování, stavby, rekonstrukce domů a další práce.

Pronájem lešení je výhodným a spolehlivým řešením, pokud vás čeká rekonstrukce či podobné práce.