Profesionální video

02.04.2020

V dnešní době téměř není lepší prostředek, který zachytí nezapomenutelný okamžik, popřípadě představí vaši firmu či vaše zboží, než je videozáznam. Movie Factory, odborník na videoprodukce, pracuje s rozsáhlou škálou výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Profesionální video
Profesionální video

Zvěčněte události vašeho života pomocí videa

Zaujal vás neobvyklý příběh lidí, o kterých by rozhodně měla vědět i veřejnost, anebo je nějaký životní příběh tak silný, že stojí za zaznamenání? Pak jsme tu pro vás. Naši kameramani s odborným přístrojovým vybavením vám pomohou s realizací vašeho dokumentu, reportáže, záznamu koncertu i dalších živých eventů. Používáme pak libovolný počet kamer.

Reklamní spoty jako forma propagace

Vynikajícím prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, nebo kupříkladu firemní záměr, je právě opět video záznam. Náš tým vám natočí pěkné reklamní spoty, na kterých budou jasně vidět pozitiva vašeho záměru či zvýrazněny klady předváděného produktu. Specializujeme se také na natáčení propagačních a instruktážních videí pro muzea, či společnosti. Jestliže pořádáte kulturní, nebo společenskou akci, můžete se propagovat pomocí promovidea nebo video upoutávky.

Natáčíme svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. Vytvoříme pro vás osobité svatební video. Když ho po čase opět shlédnete, zcela jistě se nebudete nudit a pokaždé objevíte něco nového. Používáme techniku té nejvyšší kvality a můžeme vám nabídnout až 4K-UHD rozlišení a vždy ostrý a stabilní záběr.