Přívětivý účetní systém Pohoda pracuje za každého uživatele

25.08.2020

Podnikáte a neumíte si vést účetnictví? Nebo pracujete jako účetní a hledáte vhodný software pro svou práci? Možná už jste zaznamenali ekonomický systém Pohoda, jenž se pyšní flexibilitou a přehledností. Uživatelský ekonomický systém Pohoda usnadní vedení finanční evidence, program lze upravit na míru.

Profesionální ekonomický účetní systém Pohoda
Profesionální ekonomický účetní systém Pohoda

Vyberte si profesionální ekonomický účetní systém Pohoda

Výtečný účetní systém Pohoda má přední místo na českém trhu, všichni uživatelé si jej pochvalují. Prověřený účetní systém Pohoda k vedení daňové evidence, pořípadě účetnictví je přichystán pro právnické i fyzické osoby. Dosti jej používají podnikatelé s větším obratem, ale usnadní život i živnostníkům s nižšími obraty, kteří raději využívají daňovou evidenci než výdajové paušály.

Proto při samotné instalaci daného programu účetnictví Pohoda zohledněte, jestli potřebujete daňovou evidenci nebo účetnictví. Tento ekonomický systém Pohoda poskytuje možnosti pro daňovou evidenci i vedení účetnictví. Pro účetní firmy doporučujeme program s oběma typy finanční evidence. Výhodná je rovněž nadstavba programu účetnictví Pohoda pro sklady a fakturace.

Spolehlivý účetní systém Pohoda bude každému pomocnou rukou

Faktický účetní systém Pohoda si můžete zvolit na webu Ucetni-systemy.cz, kde najdete přesné detaily o programech. V přehledné tabulce si můžete prohlédnout jednotlivé varianty systému, a to hlavně Standard, Jazz, Mini, Lite, Profi, dále Komplet a Prémium, podíváte se, jaký je jejich účel. Na vyzkoušení většinou stačí některá ze základních licencí. I když nechcete do účetnictví Pohoda investovat hodně financí, pomyslete na faktické minimum chyb v účetnictví a časovou úsporu, což vám účetní systém Pohoda určitě od počátku zaručí.