Přepravky pro psa se hodí pro každou příležitost

02.03.2020

Máme doma s manželem dva rozkošné pejsky, které jsme si pořídili v době, kdy jsme se s mužem brali. Oba dva patříme mezi milovníky psů, tudíž bylo jasné, že ihned, co se nastěhujeme do svého prvního bydlení, nebudeme se stěhovat sami. Jejich společnost nám dělá radost a oba dva je nesmírně milujeme. Čas od času s nimi také jezdíme na dovolenou, kdy vezmeme do auta přepravky pro psa a vyrážíme vstříc dobrodružství. Díky těmto pomocníkům je můžeme vzít takřka kamkoliv. Není se tak čemu divit, že jsme s nimi jeli už také k moři. Psi jsou jedním slovem náš život, tak proč ne.

Přepravka pro psa
Přepravka pro psa

Přepravky pro psa se nám i pejskům zamlouvají

Tyto praktické přepravky pro psa, se nám i naším pejskům, rozhodně velmi zamlouvají. Jsou praktické, dobře skladné, v autě totiž nezaberou téměř žádné místo, a kromě toho jsou omyvatelné, což rozhodně kvitujeme. Náš pejsek Alex totiž miluje louže, vodní fontány a všechny potůčky, které se po cestě mihnou, tudíž přepravka pro psa vždy vypadá tak, jak vypadá. Výhodou této přepravky rovněž je, že když je pejsek v ní, má po celou dobu přepravy přístup k čerstvému vzduchu. Mimo jiné má přepravka zesílené hrany, díky čemuž se jen tak z ničeho nic nemůže protrhnout, ani když se Alex snaží dostat na svobodu v autě.

Uvažujeme o dalším přírůstku do rodiny

S mužem máme v oblasti rodičovství jasno. Po dětech ani jeden z nás netouží a vůbec nám toto rozhodnutí nepřijde sobecké. Ba naopak. Chceme si života užívat plnými doušky a ke štěstí nám stačí pouze naši psíci. Proto také začínáme uvažovat nad tím, že se příští rok naše rodinka rozroste o dalšího člena rodiny, a sice o třetího pejska, po kterém velmi toužíme. Mimo jiné bych s ním chtěla navštěvovat psí výstavy a možná se i začít věnovat chovu psů naplno. Kdo víc, co nám osudu přinese. Jedno je ovšem jisté, bude zapotřebí další přepravky pro psa. Jelikož cestovat rozhodně budeme vždy v pěti.