Pořiďte si krbová kamna, nebo krby pro chladné zimní večery

16.08.2020

Na popularitě si dnes získávají zdroje tepla, jako populární krbová kamna a moderní krby. Společnost AMAR Krby Morava se soustředí na upravení nákresu, zkalkuluje práci, materiál a případnou montáž, to vše zadarmo, zhotoví 3D vizualizace pro všechny potenciální zájemce o krby, či o populární krbová kamna, avšak i o zahradní kamna, kachlová kamna a krbové vložky. Při budování se reflektují přání zákazníka, použitelný materiál a dispoziční plán. Veškeré krby a krbová kamna jsou stavěna jako originály.

AMAR Krby Morava
AMAR Krby Morava

Dlouholeté znalosti firmy AMAR a součinnost s topenáři a stavebními odborníky označují nárysy a stavby souprav pro krbové vložky s výměníkem, nádrží čerpadel, případně solárních systémů. Tepelné zdroje tak budou jak estetickou, tak ekologickým a výkonným komponentem každého domu. V nabídce se nezapomíná ani na akumulační krby.

Praktická krbová kamna se drží na výsluní nejen díky svým primárním vlastnostem a elegantnímu vzezření, ale i díky jednoduché výstavbě bez nenáročného stavění. V nabídce se nezapomnělo na krbová kamna, užitečná krbová kamna s rustikálním vzorem, ale také kachlová krbová kamna. Před vobou zdroje tepla dbejte rad našich odborníků, odpadnou vám tak starosti s kalkulací tepelné ztráty objektu, projektem domu a parametrů komínu. Společnost může zajistit také montáž.

Zakoupená krbová vložka s výměníkem se může spojit s již daným topným systémem v budově, stejně jako s podlahovým vytápěním, spojit s akumulační nádrží, bojlerem nebo konkrétním topením. Klienti mají na výběr mnoho typů prosklení a velikostí těchto zdrojů tepla, a proto krbová vložka s výměníkem na teplou vodu bude estetickou součástí objektu. Klientův výběr tepelného zdroje bude vždy jednodušší, pokud zmíní dispozice objektu a jeho technické parametry.