Pohon garážových vrat Roger pro automatizaci otevírání vrat

03.01.2022

Značka Roger je velmi spolehlivým výrobcem z Itálie, který nabízí mnoho různých produktů. Kromě pohonů garážových vrat najdete v nabídce také pohony posuvných a křídlových bran. Snadno tak můžete automatizovat celý proces a užít si luxus, který tato technologie nabízí.

Pohon garážových vrat Roger

Pohon garážových vrat Roger je řemenový, tichý a hlavně rychlý. Pohony Roger kladou velký důraz na kvalitu, i z toho důvodu si vyrábí vlastní motory do pohonů. Díky použití kvalitních materiálů mají pohony dlouhou životnost, a navíc disponují velkým množstvím nastavení. Praktický LED displej vám umožní pohon snadno nastavit. Součástí produktu je také osvětlení, které si můžete nastavit. Vše je uživatelsky přívětivé a instalaci i nastavení tak hravě zvládnete sami.

Pohon křídlové brány Roger

Pohon se rozhodně nehodí pouze pro garážová vrata. S oblibou je využíván také pro brány. Pohon křídlové brány Roger je tou nejlepší volbou, pokud už vás nebaví manuálně otevírat bránu. Je vybaven moderní technologií Brushless, je tak zajištěna maximální účinnost motoru a téměř žádné zahřívání. Ani velká zátěž tak pro tento pohon není vůbec problém. Zvládne totiž až osm set kompletních cyklů za den.

Pohon posuvné brány Roger

Dalším kvalitním produktem, který v nabídce firmy najdete, je pohon posuvné brány Roger. Kromě již zmiňované technologie tento pohon může využívat také technologii Brushless Hi-speed, který oceníte hlavně, pokud je pro vás prioritou rychlý provoz pohonu. Kromě toho navíc značka nově chytá wifi ovladač B-CONNECT, díky kterému můžete vzdáleně spravovat pohon přes mobilní aplikaci.

Moderní technologie a kvalitní zpracování nabízí luxusní produkt, jehož používání si zamilujete. Získáte mnoho výhod, přičemž instalace je velmi jednoduchá a takováto investice se rozhodně vyplatí.