Pletací příze mám doma od chvíle, kdy jsem začala plést pro dceru

09.01.2022

Pletací příze mám doma od chvíle, kdy se mi narodila má první dcera a já jí chtěla uplést první čepičku na její první focení v životě. Pořídila jsem tak pletací příze Baby smiles Lenja soft, které jsou velmi měkké, příjemné na dotek a vhodné zejména na dětské čepičky, kabátky a také hračky. Monice jsem tak upletla její úplně první krásnou čepičku, která byla naprosto okouzlující. Poté, co jsem viděla, jak krásné věci se dají uplést, začala jsem ve volných chvílích plést i kabátek pro malou dceru a v neposlední řadě také roztodivné hračky, které Monika miluje, a dokonce s nimi i spí v postýlce. Když mé výtvory uviděla má maminka, ihned se do pletení pustila společně se mnou a dnes již nevíme, kam výtvory dávat.

Pletací příze kupuji každý měsíc

Pletací příze jsem si velmi zamilovala a každý měsíc kupuji nové a nové. Možná bych se již měla zamyslet nad tím, co budu s tolika druhy přízí opravdu dělat. Mám v hlavě ale spoustu nápadů, jak je zužitkovat. Zrovna nedávno jsem několik pletených hraček věnovala do kojeneckého ústavu v našem městě. Maminka také pár krásných pletených kousků odnesla do místní školky. Musím se přiznat, že jsem pletení naprosto propadla a kdybych měla o něco málo více času na pletení, asi bych se tím mohla i živit. V pletení jsem se doslova našla.

Pletací příze jsou nádherné

Pletací příze, které se v dnešní době dají sehnat jsou skutečně nádherné. Mé oblíbené jsou zejména Baby smiles, ale také Baby, které jsou naprosto krásně barevné a příjemné na dotek. Nedávno jsem se dokonce pustila do pletení žlutého svetru pro mého manžela, k čemuž jsem použila příze Comfort, které jsou velmi jemné, měkké a také hladké. Mimo jiné mají protižmolkovou úpravu, a tak se manžel nemusí bát, že by jeho svetr byl brzy na odpis. Když člověk ví, kde nakupovat vhodné pletací příze, pletení jde samo.