Plesové šaty ve znamení třpytu a lesku

08.03.2020

Pokud máte namířeno na velkolepou společenskou akci a bádáte nad tím, co momentálně letí, tak vězte, že od loňského roku se toho příliš nezměnilo. Asi je to i tím, že už loni byly hity sezóny rafinované, třpytivé a velice ženské. Pokud nehodláte příliš experimentovat, vsaďte na jednoduchost černé, krajek a třpytivého lesku.

Plesové šaty
Plesové šaty

Plesové šaty pro každou dámu

Nejčastěji se trápíme nad výběrem šatů na ples, a to i proto, že jich za sezónu absolvujeme několik. Repertoár tedy nesmí být fádní a jednotvárný. Je dobré znát svou postavu, být vůči ní kritický, nechat vyniknout vnady a naopak, umět skrýt nedostatky. Pro začátek to stačí. Barevně nic nezkazíte sázkou na černou nebo její odstín. V kombinaci s kovovým leskem a stříbrnými doplňky vytváří plesové šaty, kterým nechybí šmrnc a nadčasovost.

Prodej plesový šatů jede na plné obrátky

Aktuálně je prodej plesových šatů ve stejně svižném tempu, jako samotná plesová sezóna. V nabídce obchodů všech cenových kategorií jsou tak velký výběr, že není snadné si vybrat. Rafinované střihy zvýrazňující ženskou siluetu jsou doplněny trendy záležitostmi jako třpytky, metalické odlesky a krajky.

Odvážnější modely s kovovým leskem jsou vyhledávané zejména mladšími zákaznicemi s dokonalými křivkami, které si trochu módní drzosti mohou směle dovolit. Róbu je vždycky potřeba doplnit elegantním šperkem, který outfit zvýrazní, ovšem nebude působit kýčově. To samé platí o dalších doplňcích, jako jsou kabelky, psaníčka či boty.

Dlouhé plesové šaty pro každou postavu

Ne každá žena oplývá mírami modelky, to ovšem neznamená, že se musí společenským akcím vyhýbat. Stačí jen vybrat správný střih šatů. Sázkou na jistotu jsou dlouhé plesové šaty. Schovají vše, co nechcete ukazovat světu a zároveň zvýrazní pas a ženské křivky. Vrchní část šatů nabízí několik způsobů řešení, stačí se jen objektivně kouknout do zrcadla a vybrat to, s kterým budete nejvíc spokojené.

Vysoké jehličkové lodičky nechte radši doma a zvolte sice podpatkovou, ale trochu milosrdnější obuv. Ráno vám nohy budou vděčné.