Penzion a zahrádka "U Kukulky"

01.12.2019

Město Kyjov je známé pořádáním zajímavých kulturních akcí a nabídkou turistických památek, včetně krásných přírodních scenérií, dobrého vína a skvělého jídla. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky Kyjova na Jižní Moravě přichystaná řada zajímavých kulturních akcí,

Kultura a folklór, sport a penzion Kyjov

Návštěvníci mohou na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok přijít na chuť místní folklórní hudbě a tancům, poslechnout si cimbálovku nebo si na ni zatančit, navštívit expozici hraček Hračky ze staré půdy či třeba výstavu věnovanou spisovateli Bohumilu Hrabalovi. Těšit se můžete na Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří hledají pohodlné ubytování Kyjov v přátelské atmosféře, rozhodně doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za skvělé jídlo, dobré pití a příjemnou atmosféru ručí penzion Kyjov - U Kulky - nacházející se v srdci města Kyjov, penzion disponuje kapacitou 80 osob a kromě pohostinné, příjemné atmosféry nabízí také skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i větší skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete rozumnými cenami, kvalitním domácím jídlem doplněným o výborné moučníky či opékaná, uzená a grilovaná masa.

Kyjov je protkán cyklosteskami

Milovníci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion se nachází v centru Kyjova, tím pádem si každý cyklista může zvolit dle náročnosti a délky stezku, která mu bude co nejvíce vyhovovat. Za návštěvu stojí určitě Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.