PDR software: Úspora času a zvýšení produktivity v autoservisu

20.03.2023

Efektivní správa autoservisu může být náročná, zejména pokud máte hodně zakázek. PDR software vám může pomoci s kalkulací cen, správou vozidel v autoservisu i dalšími drobnostmi, takže se můžete plně soustředit na svou práci.

Dostupné řešení

Přestaňte se stresovat s papírováním. PDR software nabízí jednoduché řešení, jak správu zařídit snadněji. Jde o přehlednou aplikaci, která je dostupná kdykoli a odkudkoli. Otevřít si ji můžete v prohlížeči svého PC či notebooku, ale i na tabletu nebo v chytrém telefonu. Všechno tak máte na jednom místě. Systém nabízí řadu praktických funkcí, mnoho věcí zvládne vyřídit za vás a ušetří vám tak čas i starosti.

Kalkulace cen

Jednou z velmi častých otázek v autoservisu je, kolik to bude stát. Aplikace nabízí kalkulátory s integrovanými ceníky, během chvilky tak znáte konkrétní částku. Cenovou nabídku můžete exportovat do PDF, či odeslat e-mailem. Samozřejmě si můžete přidat i vlastní ceník – pro případ, že některé služby v tom integrovaném nenajdete. S pomocí softwaru hravě zvládnete i fakturace. Stačí dvě kliknutí pro vystavení faktury. Pak lze opět exportovat do PDF nebo odeslat e-mailem.

Další praktické funkce

Kromě toho, že toho systém mnoho zvládne za vás, poskytne vám také špičkový přehled o každé zakázce. Dostupná je evidence vozidel i klientů. Můžete je tak snadno dohledat, vrátit se k minulým zakázkám a snadno zakládat nové. Nechybí ani praktický kalendář, do kterého si přehledně zaznamenáte vše, na co nesmíte zapomenout. V neposlední řadě je dostupná technická podpora, ovšem software má opravdu jednoduché a intuitivní ovládání.

Moderní aplikace nabízí inovaci, kterou oceníte. Ušetří vám mnoho starostí a práce. Vy se tak můžete zaměřit na samotné zakázky a nezaobírat se papírováním.