Pasivní příjem z kurzového sázení – je to reálné?

30.09.2021

Spousta sportovních fanoušků se věnuje i kurzovému sázení, s cílem vytvořit z něj pasivní příjem, který by je dokázal uživit. Vypadá to jako sen každého fandy sportu, ráno vstát, zkontrolovat na internetu, kolik jsem během včerejška vyhrál, a pak si moci dělat, cokoliv se mi jen zlíbí. Je to ale skutečně tak jednoduché? Vzhledem k tomu, že po ulici nechodí příliš mnoho lidí, kteří by se živili kurzovým sázením, tak jednoduché to asi nebude. To ovšem neznamená, že to není možné. Můžete totiž využít sázkové poradenství, které vám pomůže získat tipy na výhodné sázky.

Proč většina sázkařů prohrává

Pokud jste již někdy sázeli, asi jste si všimli, že většina sázkařů prohrává, zatímco sázková kancelář bohatne. Je to proto, že kurzy jsou nastaveny tak, abyste v případě výhry získali méně, než ztratíte v případě prohry, zatímco u sázkové kanceláře je tomu přesně naopak. Jediným způsobem, jak tento handicap zvrátit, je nalézt zápasy, kde se bookmakeři spletli a nesprávně ohodnotili vyšším kurzem skutečného favorita. Dosáhnout něčeho takového ale dá poměrně hodně práce a zabere spoustu času.

Sázkové poradenství přikloní pravděpodobnost na vaši stranu

Sázkoví poradci analyzují kurzy vypsané sázkovými kancelářemi a snaží se najít právě takové zápasy, kde hraje pravděpodobnost ve prospěch sázejících, jelikož bookmaker neodhadl výsledek správně. Pokud budete mít takové tipy k dispozici, můžete využít výhodu, která umožnuje sázkovým kancelářím z dlouhodobého hlediska vyhrávat. Pokud v sázení netočíte miliony, pravděpodobně si tímto způsobem na vilu u moře v dohledné době nevyděláte, ale dokážete získat pravidelný pasivní příjem, který můžete využít k vylepšení rodinného rozpočtu nebo k financování vašich koníčků. A navíc si užijete spoustu zábavy.