Paintless Dent Repair: Jak se v této technologii zdokonalit?

11.03.2023

Počet automobilů v České republice každoročně roste o několik tisíc kusů, což s sebou nese velice zajímavé příležitosti na trhu. Stále větší prostor se totiž otevírá nejenom pro dodavatele motorových vozidel, ale také pro podnikatele poskytující servis a péči o plechové miláčky. V této oblasti se však čím dál tím častěji začínají prosazovat moderní technologie, jako je například Paintless Dent Repair, v němž se můžete zdokonalit i vy.

Co je technologie PDR?

Technologie Paintless Dent Repair zaznamenala v několika posledních letech obrovský rozmach, protože stále více autoservisů proniká do jejích tajů. Není se čemu divit, neboť se jedná o velice efektivní formu opravy drobných promáčklin a důlků, a to pomocí speciálního nářadí. Oprava je provedena za studena, což se projeví na její rychlosti, a kromě toho nedochází ani k poškození karoserie. Další velkou výhodou jsou i řádově nižší náklady.

U koho budete školeni?

Cena školení PDR není nijak vysoká v porovnání s jedinečným know-how, které si během několika hodin osvojíte. Po celou dobu školení na vás budou dohlížet skuteční profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v oblasti opravy automobilů technologií PDR. Lepší školitele byste hledali jenom těžko, protože se budete učit od lidí, kteří stáli u popularizace těchto oprav na počátku nového tisíciletí.

Proč se na školení těšit?

Z PDR školení určitě nemusíte být nervózní, naopak byste se na něj měli těšit. Nečeká vás totiž žádná nudná a nicneříkající přednáška, ale spíše konzultace se skutečnými odborníky nad tématy přímo z praxe. Samozřejmostí je pak individuální přístup a ochota odpovídat na jakékoliv otázky, takže se vám technologie PDR dokonale zaryje pod kůži.

Jakmile si jednou vyzkoušíte opravu karoserie pomocí PDR, nebudete chtít pracovat jinak. Zúčastněte se profesionálního školení a rozšiřte tak pole své působnosti.