Nízkoenergetické domy

05.11.2019

Vlastní byt či dům je snem kdekoho z nás. Pokud máte představu o stavbě domu na klíč nebo jeho koupi i vy, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Jako dlouholetí hráči na trhu můžeme hrdě prohlásit, že byl náš propracovaný systém oceněn stovkami spokojených zákazníkům. Naší specializací jsou pak nízkoenergetické domy a domy na klíč. Pro naši společnost Domky CZ představuje stavba domu zejména výstavbu spokojeného domova.

Dům
Dům

Stavíme domy s nízkou energetickou náročností

Při samotné stavbě lze využít výhody zděných staveb a dřevostaveb. Využívány jsou technologie z betonových skořepinových tvárnic nebo z cihelného a pórobetonového zdiva. Stavba domu pak v sobě pojí pevnost a stabilitu s nízkou energetickou náročností. Jestliže si chcete postavit dům svépomocí, vyberte si z nabízených návrhů a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, zdiva, základové desky, zastřešení a rovněž vám můžeme poskytnout stavební dozor.

Domky na klíč a jejich výstavba

Z rozsáhlé nabídky firmy Domky CZ si zvolíte domek dle svých představ a poté jenom sledujte, jak stavba vašeho domu probíhá. Vystavěné domy na klíč předáváme majitelům po smluvně podložených dohodách o ceně a termínu. Nabídka zahrnuje celou spoustu nejrůznějších typologií nízkoenergetických domků, kde si je možné vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme všechny vaše požadavky.

Zárukou vaší bezpečné budoucnosti jsou nízkoenergetické domky

Oblíbené jsou nízkoenergetické domy především pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky relativně krátké časové lhůtě, která je nutností pro stavbu. Obrovským pozitivem ekologicky šetrných domků je především jejich energetická nenáročnost, která je poznat už při prvním vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy stavíme v celé řadě variant, které ladí s okolím domečku.