Mýdlové květy jsou skvělou jarní dekorací. Kolik stojí?

07.04.2021

Svátky velikonoční máme sice za sebou, ovšem to neznamená, že by z vašich oken a domácností měla zmizet jarní výzdoba. Předpověď počasí totiž zatím upozorňuje spíše na vracející se zimu, než na začátek oteplování a více slunečních paprsků. Proto byste si pro zlepšení nálady v pochmurných dnech měli jaro udělat alespoň doma. Mýdlové květy jsou tou nejlepší možnou dekorací, která se neztratí v koupelně, ani v obývacím pokoji.

Ručně vyráběná mýdla špičkové kvality

Mýdlové květy na trhu vynikají nejenom svým autentickým a propracovaným vzhledem, ale také ruční výrobou. Sami asi víte, že dnes se klade důraz hlavně na zisk a kvalita je mnohdy upozaděná. Mýdlové květiny ovšem tento trend popírají, protože jsou vyráběny z nejkvalitnější anglické mýdlové směsi od renomované společnosti Forbury. Každá mýdlová kytice je vyrobena ručně s maximálním důrazem na detail, díky čemuž je vlastně originální a nenapodobitelná.

Které jarní kytice vybrat?

Šikovné ruce nadšených řemeslníků umožňují z mýdlové hmoty vytvořit prakticky jakékoliv květy. Tím pádem může mýdlová květina splňovat dekorativní funkci v jakémkoliv ročním období. Nyní jsou populární jarní kytice žlutých tulipánů nebo jarní kytice krokusů. Pokud byste ovšem chtěli mýdlové kytice jako ozdobu na příští Velikonoce, není to žádný problém. V oblíbeném e-shopu seženete i velikonoční dekorace slepičky a kraslic, které můžete kombinovat s velikonoční kyticí.

Kolik mýdlové květy stojí?

Asi si budete říkat, že když jsou mýdlové kytičky vyráběny ručně z nejkvalitnějšího dostupného materiálu, bude jejich cena enormně vysoká. Jste však na omylu, protože kytice z mýdel jsou relativně dostupné. Samozřejmě záleží na složitosti a velikosti vyrobené květiny, ale obyčejné mýdlové květy bez problémů seženete do 500 Kč.

Sháníte-li originální dekoraci, jsou mýdlové květy tím pravým řešením. Vhodným zkombinováním s vajíčky nebo rostlými kvetoucími rostlinami začnete s vítáním jarního období.