Luxusní parfémy patří mezi mé nejoblíbenější

03.03.2020

Kdybyste se mě chtěli zeptat, co si představit pod pojmem luxusní parfémy, odpověděla bych, že především svou sbírku parfémů, která má své čestné místo na poličce v koupelně, kde jich momentálně mám asi tucet. Miluji totiž parfémy, které mají příběh. Takové, které voní po rozkvetlé květinové zahradě, magnóliích či bergamotu, který patří mezi mé nejoblíbenější. Každý parfém je tak jiný a vyzařuje z něj přesně to, co z parfému má vyzařovat. Vnitřní rovnováha a souhra oslnivých vůní, které k sobě nějaký zázračným způsobem prostě patří. Své o tom ví například V Canto niché parfémy, které si kupuje s pravidelností sobě vlastní má sestra a které miluji i já osobně. Jsou tak kouzelné, že bych je na sobě nejraději cítila neustále.

Luxusní parfémy
Luxusní parfémy

Luxusní parfémy, kterým fandím

Samozřejmě mám mezi tuctem luxusních parfémů i několik svých favoritů. Mezi mé nejoblíbenější luxusní parfémy patří například sladký niché parfém Lucevera, který voní po ananasech či podmanivý Fiorialux, kterému propůjčují vůni meruňky. Niché parfémy já jednoduše můžu. Pokud bych si ovšem skutečně měla vybrat ten, kterému mé srdce fandí nejvíce, byl by to niché parfém Casiopea, který v sobě snoubí vůni citronu, karafiátu, konvalinky a oslnivého santalového dřeva.

Parfémy pro každou příležitost

Mám ve své sbírce skutečně luxusní parfémy, které nosím s oblibou podle toho, k jaké příležitosti se chystám. Pokud totiž vyrážím s kamarádkami na sklenku vína do místního baru, ráda se nechám oplývat niché parfémy, přičemž ze všeho nejvíce se na tuto příležitost hodí LUNA STARS niché parfémy, které jsou k nezaplacení přesně na takových příležitostech. Pokud naopak vyrážím na neformální obchodní schůzku, dáváme přednost květnatějším vůním. Do zaměstnání vždy ráda zvolím parfém, který vyjadřuje mou osobnost a který nesmí v mé kabelce nikdy chybět a kterým je můj oblíbený Kashmire parfém.