Levné volání se službou VoIP

03.04.2020

Účinná služba pro všechny klienty, již touží mít levné volání za přijatelnou cenu, to je VoIP. Označení VoIP znamená telefonování přes internet, anglicky Voice of Internet Protokol. Potenciální žadatel o VoIP zprvu získá normální telefonní číslo, pak už může využívat svůj domácí telefonní aparát, jenž byl původně určen pro volání přes pevnou linku, či z tabletu, počítače, eventuálně notebooku či takzvaného "chytrého" telefonu.

Volání se službou VoIP
Volání se službou VoIP

Důležitým kladem volání přes internet je minimalizování nákladů. Servisu VoIP můžou využívat uživatelé, kteří se nejprve zaregistrují na Sbohempevnalinko.cz a obdrží telefonní číslo. Zde jsou v systematické tabulce informace o tom, kolik stojí telefonování do různých sítí a kolik stojí pronajmutí telefonního čísla - od jedné koruny za měsíc. Výhoda je i v tom, že klientům nejsou zaúčtovány paušální poplatky, ale pouze to, co fakticky provolají. Představené telefonování přes internet je, jedná-li se o kvalitu připojení, zcela srovnatelné s pevnou telefonní linkou. Důležitá je rychlost a kvalita připojení k internetu.

Jaký z přístrojů je pro VoIP - levné volání - ideální? Při nahrazování pevné linky se navrhuje IP brána, či IP telefon. Užitečný stolní IP telefon se může chlubit účelnými funkcemi. V e-shopu Sbohempevnalinko.cz jsou k mání různé jednoduše ovladatelné, avšak i složité aparáty, které se vyznačují opravdu velkým displejem a jakostním zvukem v HD rozlišení. Všichni klienti, kteří si zvolí mobilní IP telefony, mají v oblibě Gigaset se sluchátky s nabíječkou a IP jednotkou. Sortiment e-shopu pojímá VoIP telefony, rovněž také brány VoIP, tak bezdrátové telefony a různá příslušenství. VoIP telefon má mnohostranné využití, možné je telefonování přes internet ze zaměstnání a zároveň z domova.